Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mik a jelei annak hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem szinte mindig rá gondolok, de most elbizonytalanottam. Azt tudni kell hogy én soha nem voltam még szerelmes és mikor összejöttünk azt éreztem hogy végre az vagyok annyira megvoltam érte őrűlve. Azt éreztem hogy ő az igazi és soha nem éreztem még ilyet. Most viszont nem olyan már mint az elején. Sokszor fantáziálok más pasikról, nézegetem őket az utcán. Lehet hogx csak fellángolás volt és mégse vagyok szerelmes? Vagy velem van a baj? 17/L
2015. okt. 17. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak egy fellángolás volt!!!!!!!!
2015. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!