Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Múltkor azt írtam nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor azt írtam nem tudom mit csinaljak annyira tetszik. De most már nem tetszik és nem tudom megmondani neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelem,nem
2015. aug. 14. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, ne válaszolj neki... ne sértsd meg azzal, hogy elmondod neki, hogy nem tetszik
2015. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az elsővel. Mondd el neki, nem értem miért titkolózni. Nekem nincs jó tapasztalatom a "ne mondjuk el az érzéseinket és ne írjunk vissza" gondolkodással. Szóval bátran mondd el.
2015. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, nem szabad titkolózni.
2015. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,az a legtisztabb ut
2015. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!