Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig szoktak tartani 16-18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szoktak tartani 16-18 évesek párkapcsolatai?

Figyelt kérdés
Általában?

2015. okt. 19. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Max 1-2 hónap.
2015. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen idős korban azért átlag lehet fél és is. persze van aki csapongóbb, de az én környezetemben sok pár van akik évek óta együtt vannak.
2015. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*fél év
2015. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ehez nincs olyan, hogy általában.
2015. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 év, 4 év, 3 év, 1 hónap, 4 hónap, 1 év, 2 év, 2 év, 1 hónap, 1 hónap, 2 hónap, 2 év, 2 hónap.. Ezek, azok, akik most eszembe jutottak hirtelen, de már nem tartanak.

És ami aktuális és még tart (mind kb 16-7-8 évesen kezdődött), 2 éve, 2 éve, 2 éve, 2 éve, 2,5 éve, 2,5 éve, 1 éve, 1 éve, fél éve, 3 éve, 2 éve, fél éve, másfél éve...

Szóval összeségében az én környezetemben valahogy hosszabb ideig tartanak akapcsolatok..:)

2015. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak ám kivételes esetek is, amikor életre szól,és házasság lesz belőle. Amúgy ezeket nem időre tervezik, hogy "Jó, mi most akkor együtt leszünk 3 évet..." Hanem ameddig szeretik egymást, jól érzik magukat együtt. Szóval remélem, nem azért kérdezed, mert már rögtön azon félsz, hogy el fognak hagyni téged. Az szétzilálhatja a kapcsolatot, meg a negatív gondolatok... Általában párt egy életre szoktak keresni az emberek, és addig működik, ameddig működik. De a szakítás az meg nem törvényszerű. Ha igazán szeretik egymást, mondom, lehet belőle házasság is. És te meg mások alapján, hogy másoknak meddig szokott működni, az alapján fogod leszűrni, a te párkapcsolatod meddig fog tartani? Azt úgy nem gondolnám jónak. Meg, hogy nem örülnél, hogy együtt vagytok, és élvezed, hogy jól megvagytok együtt, hanem így számolgatnád, hogy "jóóó, akkor most még másfél év, amíg együtt leszünk, a Sáriék is akkor szakítottak, meg a Timiék is..." Szerintem ez nem feltétlenül jó hozzáállás. Ebben csak annak kéne törvényszerűnek lennie, hogy addig vannak együtt, amíg boldogok együtt. De hát most komolyan, honnan tudhatod, hogy ha pl megnézünk egy átlagot, akkor onnan lehet, hogy pont a te kapcsolatod fog adott esetben kilógni a sorból. Vagy lehetséges, hogy azt várod, hogy a te kiszemelteddel mikor szakítanak, hogy megpróbálhasd őt meghódítani, hogy esélyed legyen? Hagyjad, ha jól meg vannak együtt, akkor ők egymásnak valók, te pedig majd találsz mást, mert kell, hogy legyen olyan ember, akit neked szánt a Sors, hogyha ennyire igényed van rá, és figyelj csak, hát szerintem állj úgy hozzá, hogy tudd, hogy ne legyen kétséged, hogy lesz valakid, és akkor valamikor csak az utadba lesz sodorva valaki, akivel nagyon jól meglesztek együtt. Hát valahol van neked is párod! ;)
2015. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy általában.

Az átlag kifejezés illene, inkább ide.

Ám a környezetemben találok jó pár olyat, aki még 18 évesen sem veszi komolyra, s max (nagyon max) 1-2 hét esetleg 1-3 hónap.

Ellentétben vannak olyanok (rokonságban egyaránt) akik 17 évesen ismerkedtek meg, s 8 éve vannak együtt.

Szóval, ezt egymagában nem lehet megállapítani.. - jön és kész.

Mind a két féltől függ, hogy meddig fog tartani. :)

2015. okt. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

En 15 voltam mikor megismertem a baratom o Pedig 18. Most 3,5 evvel kesobb meg mindig egyutt vagyunk es szeretjuk egymast, hamarosan osszekoltozunk.

Szoval szerintem ez attol fugg mennyire erettek a felek es mennyire gondoljak komolyan a kapcsolatukat.

18/L

2015. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A kérdés: Meddig szoktak tartani 16-18 évesek párkapcsolatai?

Az üzenet szövege: 15 voltam,mikor összejöttem életem első szerelmével.18 éves koromig voltunk együtt.A következő kapcsolatom 4 évig tartott.Az utána lévő 5 évig. A mostani már a férjem,és 3 éve vagyunk együtt. Ő 35 éves,én 31 vagyok.

2015. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!