Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akik össze akarnak jönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik össze akarnak jönni osztálytárssal, azok bele szoktak gondolni hogy mi lesz ha véletlenül szakítanak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az elején még nem. Ilyenkor még hisznek benne, hogy örökké együttlesznek.

Ami nem baj persze, mert így érdemes belekezdeni egy párkapcsolatba:)

2015. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
mi lesz? össze omlik a new yorki tőzsde! -.-
2015. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én biztos voltam benne, hogy 2 évet kibírunk együtt szakítás nélkül, ha meg mégis megtörténne idén (amit még mindig kétlek) akkor tartom magunkat annyira értelmesnek, hogy ne ellenségekként távozzunk.
2015. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs győzelem...Te valami gyakoris foreveealone vagy?xD
2015. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Ez csak egy elméleti kérdés, semmi köze a forever alone-hoz :D

2015. szept. 27. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bele legalabbis magambol indulok ki en bele gondolok es azt mondom hogy legyen mert nem ennek kell utjaba allnia a dolgoknak ha a ket fel igazan szeretne. Ha meg szakitanak akkor meg ugy erzem hogy van annyi eszem hogy nem ugy szakitok hogy latni se akarom tobbe. Szerintem nincs abba semmi ha osztalytarsal jar az ember
2015. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!