Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van már 6 hónapja barátom!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már 6 hónapja barátom! Egy ideig jó volt vele lenni, rá jöttem már nem annyira szeretem mint az elején! Van egy fiú kit már régota ismerek. Személyesen nem találkoztunk. Az egyik közösség oldalon ismertem meg. Szeretem?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt érzem annak ellenére hogy nem találkoztunk még hogy ő kell nekem! Mit tegyek? Szeretem vagy nem?
2015. okt. 21. 11:58
 1/4 anonim válasza:

nem szereted,

szakits a baratoddal, kegyetlenseg ugy jarni valakivel hogy kozben masra vagysz..

2015. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked is sok fogalmad van a szerelemrol...
2015. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha a fiú olyant dolgokat csinált meg mondod nekem,hogy az milyat kezdek ki szeretni belőle! Az lehetséges??
2015. okt. 22. 01:08
 4/4 anonim válasza:
,,milyat'' ...inkább megtartom a véleményem
2015. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!