Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan adjam tudtára, hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy ez idegesít?

Figyelt kérdés

Nos, a szerelmemmel fb-n írogatunk egymásnak meg minden.


Persze ,nem ez a gond ,hanem.....


Bármikor ,ha valamilyen téma jön fel akkor vagy nem válaszol vagy azt mondja ,hogy hosszú ,vagy nem szeretné elmondani ,vagy m1-ezik.


Persze ez nem mindig van így ,de az esetek nagyobb százalékában igen.


Én szinte majdnem mindent elmondok neki ,nekem meg szó szerint ki kell szednem belőle.


Mindig mondtam neki ,hogy "ha persze el szeretnéd mondani" ,de most már nem mondom ,mivel ,ha ezt mondom szinte semmit se mond el.


Hogy adjam tudtára ,hogy ez idegesít?



2015. okt. 23. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, f vagyok.
2015. okt. 23. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy miert nem akarja leírni?


Hany évesek vagytok?

2015. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nyilvánvaló, hogy nem érdekled annyira, mint amennyire téged érdekel ő.
2015. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A való életben is szoktatok beszélgetni, vagy csak neten keresztül? Valódi, élő beszélgetés során is így viselkedik?
2015. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as: Nem hinném.
2015. okt. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!