Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom baráti körében van egy lány aki oda van érte és ez engem nagyon zavar. A barátom 1000% hogy nem kezdene ki a lánnyal, de nagyon idegesít a csaj. A barátom már többször is a lány tudtára adta hogy nem kell neki.

Figyelt kérdés
Amúgy egyszer csókolóztak tavaly nyáron, más nem volt. Köszi Amúgy kilenc hónapja vagyunk együtt a barátommal.

2014. júl. 6. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele.. ha a barátodat ugyse érdekli:)..
2014. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 1000, nem lehet, hogy csak 990%? Ne tegyél semmit, úgysem tudsz.
2014. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írtam a lánynak hogy hagyja abba ezt az egészet mert idegesít. Nem írt vissza és szerintem fel sem fogta....A barátom is beszélt már vele hogy engem szeret és hogy nem lehet köztük semmi, de nem érti a csaj.
2014. júl. 6. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
akkor jön a B terv :) ki kell ábránduljon belőle :)
2014. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Hat,nagyon egyszeru,amikort nem lat senki....tepaszd meg a hajat kicsit....sugd a fuleben,hogy hadjon beket a parodnak,amig csak szepn mondod....:)))))
2014. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyírd ki!Hu de utálom az ilyen r#bancokat.

tiltasd le facebookról. én is azt tettem a barátomra rányomult egy csaj lelett tiltva...

2014. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!