Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ő szeret engem de én nem vagyok szerelmes 16/L (én) 17/F (ő)

2015. okt. 24. 09:22
 1/2 anonim válasza:
Őszintén, az a legfontosabb. És készülj fel arra hogy megutál téged. Fájdalmat fogsz okozni neki, de ha meg nem szakítotok, akkor magadnak okozol fájdalmat .
2015. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ugy,ahogyan itt kiírtad a kérdést.Ilyen egyszerűen:nem vagyok beléd szerelmes.Őszintén és egyenesen.Rossz lesz neki,de még mindig jobb,mintha hitegeted,halasztod,reményt tàplàlsz benne.Aztan meg jol megszenvedi.Minél előbb,hogy ne kergessen hamis illùziòkat.A legrövidebb ùt az egyenes ùt.
2015. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!