Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátomnak sosincs rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak sosincs rám ideje, de a haverjánál minden héten 3-4 napot egymásnál alszanak, akkor szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon elhanyagol, sosincs rám ideje, pedig ha megkérdezem, akkor midig otthon van, de talàlkozni valahogy sosincs ideje. Viszont a barátja múlt héten ott aludt nála 4 napot, akkor egyáltalán nem írt nekem( én próbálkoztam), most meg ő van ugyanennél a barátjánál több napig. Már próbáltam vele beszélni, hogy úgy érzem, hogy nem hiányzok neki, már nem szeret, hiába az ellenkezőjét állítja, és erre olyan indokai voltak, hogy jó lenne találkozni csak 'temetésre megy' 'mert most zsúfolt hetei vannak' (miközben szinte mindennap otthon volt!).

Természetesen nem azt mondom, hogy ne aludhatnának egymásnál, mert nekem édesmindegy, hogy mikor és mennyit alszanak egymásnál, engem az zavar, hogy rám sosincs ideje!

Gondolkoztam azon, hogy kicsit megpróbálom féltékennyé tenni, hátha rájön, hogy el fog veszíteni, és ha szeret ezt nem hagyja. (Nem olyanra gondoltam, hogy más fiúkkal smárolok, nem ilyen ribis dolgokat csinálnék). Ez nagyon rossz ötlet?

Egyébként ezek a jelek azt jelentik, hogy már nincs reményen arra, hogy szeret?

Kérlek, kíméljetek meg az olyasmi kommetektől, mint pl 'micsoda problémák' , mert nekem ez fontos!

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2015. júl. 8. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
hát lehet én vagyok elbaszva, mert nekem a barátnő az első ha van... De szerintem igen... vagy változtasson vagy szakítás mert te láthatóan nem vagy így boldog.
2015. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kerdes :ddd.biztos gtaznak
2015. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
LOL-ozni szokott a barátom :P
2015. júl. 8. 23:13
 4/9 Nicol09 válasza:
Miert tenned feltekennye ? Ha most ennyire nem erdekled kesobb se fogod. Egyebkent en korrektul leulnek vele es megbeszelnem vele szemelyesen hogy bocsi de nekem is szuksegem van rad nem csak a haverodnak. Megerti megerti ha nem nem.
2015. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A féltékennyé tevésből jó nem sült még ki. Azzal ne próbálkozz, csak feszültséget csinál köztetek. Beszélj vele erről, külön kérd meg, hogy vegye komolyan, mert neked így nem megy. Majd el fogja mondani, hogy szeret-e, vagy érezni fogod a tettein.

(én is viselkedtem hasonlóan lánnyal, de az azért volt, mert nem szerettem igazán)

2015. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 8. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
En csak az elso mondatot olvastam de IGEN!
2015. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont ma szakított velem...
2015. júl. 9. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a zárójeles megjegyzésem teljesült. Sajnálom. 5. voltam
2015. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!