Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megoldható, vagy nem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható, vagy nem, hogy újra jó legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal utoljára 5 napja találkoztam veszekedéssel váltunk el. Azt érzem, hogy nem vagyok fontos, nem csókolózunk nagyon vagy semennyit. Alig találkozunk mostanában, és nagyon keveset beszélünk. Nem kapom meg az elegendő szeretetet, és ha írok neki a véleményemről, akkor azt mondja, hogy túl sok vagyok neki, de azt is, hogy nem akar elveszíteni, ahoz képest sokszor egy nagy bunkó, és nagyjából a szexen jár az esze, meg más lányokra mondja, hogy milyen szép a melle meg megnézi őket néha, direkt hogy idegesítsen. Tesztel vagy nem tudom hogy féltékeny e leszek.Nem vagyok már nagyon boldog vele, de ha szakítok vele nem lesz senkim.17/L

2015. okt. 22. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már nagyon dugna. Gondolom nem adsz neki puncit, így inkább semmibe vesz.

Vagy adjál neki, vagy szakítsatok... de akkor már szakítsatok inkább.

2015. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De adok, és szerintem túl sokat is
2015. okt. 22. 07:02
 3/4 anonim válasza:

Nagyon egyszerű, szakíts vele, ha szeret teperni fog, ha nem akkor felejtős. Csak azért pedig ne legyél vele mert különben egyedül maradnál, áltatod akkor őt is...


Ha nem érdekli a véleményed, talán így komolyan veszi ha vége lesz és meg mered tenni ezt a lépést.

Egyébként mióta vagytok együtt?

27/L

2015. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi több, mint másfél éve
2015. okt. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!