Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lany aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tetszik nekem es én is tetszek neki! Az a baj, hogy kb 80 km-re lakunk egymástól! A szülők nem tudnak a dologról es nem is akarom hogy tudjanak rola! Szerintetek mit lehetne tenni ez ugyben? 17/F

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 11:32
 1/5 anonim válasza:
Most a kérdésed arra irányulna hogy hogy kéne titokban találkozni? Miért nem akarod hogy tudjanak róla? Lehet privátban ebben van tapasztalatom.
2015. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnéd, hogy a szülők tudjanak róla? Lehet, hogyha értelmesen elmondanád nekik, még támogatnának is benne.

Persze eljátszhatod azt is, hogy megbeszéled egyik haverral, hogy falazzon neked, te meg addig elmész a lány után..

2015. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Zárjátok le még mielőtt jobban beleszerettek egymásba vagy gondolkozzatok közös tovább tanuláson mert azaz egyetlen lehetőség.

Ezt a lezárás dolgot azért mondom mert nekem is volt távkapcsolatom aminek nemrég lett vége... Nem tudtunk találkozni, szülők nem engedték. Szerelmesek lettünk egymásba, komolyan. Mindennap beszéltünk és ez elvette mindkettőnktől az időt. elhanyagoltunk "fontosabb" dolgokat. És most véget vetettünk az egésznek, mert beláttuk hogy így ez nem működhet.

De te abból a szempontból szerencsésebb vagy h téged így, 17 évesen talán elengednének a szüleid.

Am ki hol lakik?

14L

2015. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo: A szulok lejer engednek de nem szeretem hogy olyan nagyon tudjanak minden dolgomrol.

Az is a baj ,hogy annyira a szüleimet sem hasznalhatom ki hogy mindent ok fizessenek es egy ilyen kapcsolatra penz kell!


3. Valaszolo en Csikszereda melletti telepulesrol valo vagyok es az ovet nem szeretnem megmondani mert nem akarpk indiskret lenni vele szembe!

2015. okt. 27. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo! Hazudni a szuleimnek eggyaltalan nem akarok a szuleimnek csak nem szeretem hogy mindent tudjanak!

Azert irtam ki ide a kerdest is hatha jo otleteket tudnatok adni!


*1.valaszolo ide is ki irhatod a dolgokat amit szeretnel mondani ha nem talalod tul indiskretnek hatha segit esetleg masnak is!

2015. okt. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!