Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik valaki. Egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki. Egyik legjobb baratom. De azt mondta nincs eselyem mert nem akar megbantani de vannak ilyen romantikus pillanatok mint pl olelget melyen egymas szemebe nezunk es 2centire van egymastol a fejunk. (? )

Figyelt kérdés
Buliba reszegek voltunk es sokat csokoloztunk.Minden olyan gyorsan tortent.De tudom h nem akar semmit. Van ra esely h jozanul is megtortenik?
2013. nov. 9. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen hogy részegen egyik lány haverommal egymásba gabalyodtunk de szó szerint még szex is volt, egyszer amikor egyikünknek sem volt éppen párja.

Igaz én semmit nem akartam tőle és ő sem tőle, megtörtént elfelejtettük, de utána is nem egyszer volt hogy tapiztuk egymást meg smároltunk.

Tavaly ilyen tájt volt olyan amikor régen nem láttuk egymást és elmentünk közösen iszogatni valahová a baráti társaságunkkal, akkor ő hozta a barátját akivel most is együtt vannak, és olyan szinten részeg volt, én nem mert másnap mentem dolgozni plusz autóval voltam, de a csaj totál letapizott ott lent és a barátja előtt telibe kapott. De józanul erre esély sincs, se nekem se neki.

Persze van egy másik lány haverom akivel tavaly szintén így jártam, igaz őt akkor csak 2 hónapja ismertem. nekem bejött a csaj de én nem jöttem be neki. Szilveszterkor vagy is már újévkor amikor javában buliztunk akkor közösen táncoltunk és volt csók, aztán ágyba kötöttünk ki. Persze ő mondta hogy nincs nála esélyem mert csak barátok ehetünk, de ahogy múlt az idő egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és a sok romantika, ölelés, stb.. Amik nagy része józanul történt összehozott minket, mert belsőleg jobban megismertük egymást és igaz hogy nem vagyok egy jóképű srác meg egy sovány alkat a csaj meg egy modell alkat szinte és döglenek utána a pasik, mégis engem választott, igaz nem volt egy hosszú kapcsolat sajnos mert ő külföldre költözött a szüleivel és szakítottunk inkább, de végül is elértem amit akartam, jártunk, szép volt, jó volt, de nem tartott sokáig.

Szóval ha belsőleg oda teszed magad akkor talán ad egy esélyt, de ne éld bele magad mert ha azt akarja hogy ne legyen köztetek majd harag akkor barátom ez már barát zóna!

2013. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!