Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem szeretem az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szeretem az exem egyik legjobb barátját! Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz szerintem, de nagyon örülnétek ha segítenétek, vagy esetleg leírnátok a véleményeteket akár negatív akár pozitív:)

Van egy fiú akivel tavaly majdnem összejöttünk, de végül nem sikerült néhány dolog miatt.Ezt most hagyjuk. Nevezzük ezt a fiút X-nek. Miután X-el "megszakadt" a kapcsolatom(havonta 1x azért beszéltünk) elkezdtem beszélgetni Y-al(az exem) Y-al összejöttünk majdnem 8 hónap "kavarás/beszélgetés" után. Pár nappal később X is összejött egy lánnyal.

Nem volt hosszú távú a kapcsolatom(1 hónap és pár nap) Y-al, szakítottam vele mert nem is szerettem igazán. De ő nagyon szeretett engem. Ezután X-is szakított a barátnőjével(Ez jelenthet valamit?) X egyre többet jár a fejembe, nagyon hiányzik a beszélgetésünk meg minden. Nagyon gyakran látom. Egyszer összefutottunk amikor még kapcsolatban voltunk mindketten félre mentünk beszélgetni és elmondtuk egymásnak hogy nem igazán működnek a kapcsolataink. Elég sokáig beszélgettünk. Úgy érzem hogy szeretem. Mit csináljak szerintetek?Mi a véleményetek a dologról? Nem szeretném hogy megromoljon a barátságuk Y-al. Remélem valaki segít:) 17/L és 18/F



2015. okt. 27. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd el közeledni
2015. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!