Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a barátnőm legjobb barátját?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt és pár hónapja kezdte szúrni a szemem a legjobb barátja. Több mint 7 éve legjobb barátok,állítólag sosem volt köztük semmi,és 'testvérként' néznek egymásra,de az akkoris zavaró ha pl együtt mennek kajálni. Engem csaltak már meg 'haverral' és soha többé nem kívánom ezt az érzést....viszont a világon mindennél jobban szeretem a barátomnőmet és nem akarom elveszíteni a féltékenységem miatt....20F

2015. jan. 29. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon fogod tudni elfogadni, maximum akkor ha kiderülne hogy meleg a srác
2015. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én barátnőimnek mindig csak béna, nyominger (nőknél sikertelen) fiú barátaik voltak, akik miatt sosem aggódtam.


Ez a srác milyen, amilyen a barátnőd barátja? Én találkoztam a legtöbb ilyen legjobb baráttal és láttam az összesen a viselkedésük, személyiségük alapján hogy semmilyen fenyegetést nem jelentenek rám.

2015. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj. H marhára nem meleg. És szerintemtetszik neki a barátnőm de nem ő ezt nem látja szerintem fél bevallani magának..
2015. jan. 29. 14:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Már bocsi a hülye megfogalmazásért csak telóról írok és nehéz :D a lényeg h a srácnak tetszik a barátnőm..és nem csak szerintem. A barátnői szerint is...de ha nem így van,akkor is zavar. Felőlem legyenek jóban,nem ez a gond...csak kettesbe ne menjenek sehová,mert azt már tényleg nem bírják az idegeim. És ezt a barátnőm nem hajlandó elfogadni,bár szerintem már csak dacbol
2015. jan. 29. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy csajbarátot, és járkálj vele kettesben. Ha nem tetszik neki, akkor ott a megoldás.
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vannak nekem is lánybarátaim..őt nem zavarja. azt mondta ha mással kavarok akkor akár tilt akár nem akkor is megteszem..és ebben igaza van:)
2015. jan. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!