Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Teljese kivagyok!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljese kivagyok!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel... Hát mondjuk azt, hogy jártam. De egy hónap után rájöttem, hogy nem őt szeretem, ezért megmondtam neki. Aztán a másik fiú szerelmet vallott nekem! És összejöttünk. A másik fiúval azóta is ment a vita, mert azt hitte hogy kihasználtam, meg hogy ez el lett tervezve... Pedig nem. Nekem is nagyon fájt, de ez az igazság! Na és ez a fiú, most telebeszélte a mostani barátom fejét (régen jóban voltak), azzal, hogy nem is szakítottam vele. Ennyire hülye?? Nem veszi észre hogy ezen vitázunk több mint egy hete?? Ráadásul írt egy rettenetesen bunkó és trágár szöveget... Nagyon megsértett... De az a legrosszabb, hogy a barátom nem hisz nekem!

Teljesen kikészültem.. Mit csináljak?


2015. okt. 29. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem neked hisz akkor nem is szeret....küld el az anyába a csávót, vagy ha nem használ jelentsd fel a rendörségen zaklatás vádjával...én a hejedben a régit feljelenteném vagy én magam verném össze a másikat meg dobnám..a bizalom az alapja a kapcsolatnak ha nem hisz neked akkor semmi értelme..
2015. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a két fiút hanyagold, felejtsd el, mivel ők barátok voltak.Nincs pótolhatatlan ember.Keress egy harmadik fiút, aki nem ismeri őket és hisz neked.
2015. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. okt. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!