Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti kiköltöznétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kiköltöznétek a párotokkal egy városhoz közeli tanya/farm-ba? Nagyon szeretitek egymást és a párotok ki szeretne költözni, mert abból lenne elég jó megélhetés. Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Leginkább szép lányok válaszát várom, akik eddig városban laktak. Tehát arra lennék kíváncsi hogy nem éreznétek magatokat rosszul ott élni? Persze lenne tv, internet, minden ami kell.
2015. okt. 29. 21:22
 1/7 anonim válasza:

Hát én igen :))

15/L

2015. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Srác vagyok, de a barátnőm még régebben mondta, hogy nagyon szeretne egy tanyára költözni velem :D
2015. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ha más mód nincs. Nem a tv meg az internet hiányozna, hanem az emberek.
2015. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Varos mellett lenne es lenne kocsi vagy motor szoval meglehet oldani a bemenetelt. :) En csak maga az eletre voltam kivancsi, hogy lenne sok allat..a nyultol kezdve a lovakig.
2015. okt. 30. 13:41
 5/7 A kérdező kommentje:
De orulok hogy vannak "még" ilyen tipusu lqnyok, holgyek :) ( mar csak egy ilyen lanyt kell talalnom) 22/F
2015. okt. 30. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, kiskoromban mi is állatokkal foglalkoztunk, nekem ez természetes lenne.

Ha van kocsi vagy bringa, simán mennék. :)

2015. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem, főleg, hogy állatokkal is kellene foglalkozni.
2015. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!