Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban érdemes...

Melyik országban érdemes letelepedni hospitality managerkent?

Figyelt kérdés

Szóval a fent említett szakot szeretnem elvégezni egy nemzetkozi egyetemen es az lenne a kérdésem, hogy az utan melyik országba lenne érdemes kitelepulni? Angolul es olaszul beszélek folyékonyan. Inkább preferálom a hidegebb éghajlatot, szeretem a hegyeket es letelemem a sport. Imádok túrázni, futni. Jo anyagi körülmények között szeretnek élni es nagyon fontos az ország biztonsága es egészségügye. A távolság nyilván számít, tehát nem szeretnek 26 órákat repülni, hogy meglátogassam a szüleimet pár napra. Fogékony vagyok a nyelvtanulás terén, tehát ha például engem Norvégiába visz a sors, akkor nem fogok elzárkózni attól, hogy megismerjem a nyelvet, kultúrát. Elsősorban angol nyelvterületen érdekelnek, de nyilván mondhattok más országokat is csak olyanok írjanak akik kint élnek.

Nagyon érdekel például Kanada, Norvégia, Svájc, Skócia....

Az is sokat számít, hogy mennyire nehéz megszerezni az állampolgárságot, mert azt biztos meg szeretnem változtatni.



2015. okt. 25. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Ne haragudj, de a hospitality manager vegzetseggel nem sokra mesz ha nincs gyakorlatod. Skociaban elek itt tudom hogy a gyakorlat szamit inkabb nem pedig a vegzetseg (foleg nem "hospitality manager" vegzetseg). Ha dolgoztal mar a szakmaban akkor tudod hogy a vegzetseggel semmire nem mesz tapasztalat nelkul. Ha dolgoztal a szakmaban es szeret is akkor akarhol talalsz munkat mert nem sok ember akar sokaig hospitalityben dolgozni... viszont arra keszulj fel hogy akarmilyen vegzetseged is van, a legaljan kezdesz mindenhol
2015. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyakorlati jellegű egyetemre mennek ahol mar az egyetemi évek alatt szerzek tapasztalatot hisz anélkül nem is folytathatom a következő evet. ha nem ezt a szakot választom akkor meg esélyes a nemzetkozi gazdálkodás és a nemzetkozi marketing.
2015. okt. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!