Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után mondta ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondta ki a párotok, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Érdekelne más emberek története. 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, és még nem mondta ki. Aggódnom kellene szerintetek? Bár általában heti 1-2 x tudunk találkozni, én ennyi idő alatt úgy érzem megnyíltunk egymásnak és jól érezzük magunkat együtt, megismertem eléggé ahhoz hogy szerelmet érezzek iránta. Viszont én nem szeretném elsőnek kimondani, szóval kérlek ne is írjatok ilyen kommenteket :DD

2015. nov. 4. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Azonnal, amikor osszejottunk.

Suli utan athivott magahoz, kiontotte nekem a lelket, majd mondta, hogy milyen jo velem megbeszelni dolgokat. Megcsokolt, es a fulembe sugta, hogy szeret.:) A csok ota egy par vagyunk, lassan 11 honapja.😊

Amugy szerintem nem gaz, ha meg nem mondta ki, vannak besz*ri hapsik.:D

2015. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kéne aggódnod.:) Volt, aki 1 hónap után mondta ki, volt, aki már aznap, mikor összejöttünk, de olyan is, aki 3 hónap múlva. Lehet, hogy csak simán nem meri kimondani. Ha 3 hónapja együtt vagytok már, biztos lehetsz benne, hogy szeret, különben már szakított volna. Biztosan nemsokára kimondja, ne félj.:)
2015. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első randin, kb 3 nap után.. de az interneten már vagy 3 hónapja ismerkedtünk.. Szóval összesen 4 napig volt nálam és a 3. nap este feküdtünk egymás mellett, nézett rám és azt mondta szeretlek.. hát akkor nagyon meglepődtem de jól esett :)
2015. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van aki soha nem mond ilyet:) pl én:)
2015. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso, miert nem mondod?😊
2015. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!