Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok, akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok, akivel már történt ilyen! Hogy esett nektek, mikor a párotok (vagy már ex) bevallotta (mennyi idő után? ), hogy szeret titeket (ti pedig szerelmesek voltatok belé), de nem szerelemből, és nem biztos a kapcsolat folytatásában?

Figyelt kérdés
Nekem a barátnőm fél év után mondta, hogy szeret, de nem úgy, mint az exét, akibe szerelmes volt és még most is oda van érte. Én szinte rajongásig imádom őt, nem engedem elmenni, inkább meghalnék. Szerencsére megbeszéltem vele a dolgot, így velem marad. Mondtam neki, hogy mi már összetartozunk, nem választhat el minket senki egymástól (halálosan komolyan gondolom). Ő is szeret, mondta, hogy velem akar maradni. Csak nem érzi azt a bizonyos bizsergést. Most azon vagyok, hogy érezze, teszek érte.
2015. máj. 5. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Én nyomatékosítottam a páromban, hogy öngyilkos leszek, ha elhagy. Megérte, hallgatott rám, velem marad mindig. Ti hogy értétek el?
2015. máj. 5. 19:39
 2/4 anonim válasza:
én is így vagyok..és nem tudom mit csináljak.
2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te manipulatív állat.
2015. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég gáz h kb megfenyegetted h megölöd magad, ha elhagy. Kicsit se vagy önző. Ettől aztán nem lesz bizsergés. Szánalomból marad veled.
2015. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!