Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beszélni szoktam egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélni szoktam egy lánnyal Messengeren /élőben is/ és mikor írok neki és elérhető akkor csak pár perccel később nézi meg. Nem egyszer, hanem mindig ezt csinálja. De miért?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán van más dolga is.?! :)
2015. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy bírom én is, bazz', mikor ír a nőstény, megnyitom, elolvasom, van benne ilyen két sor bemagolt szöveg, hogy "szia, mizújsi", bezárom, nézem tovább a videót, két perc múlva jön a leszidalmazás, miszerint "MIÉRT NEM VÁLASZOLSZ?!!?". -_-" Jaaaaaaaaaj! Majd ír, ha tud és akar!!
2015. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
Nem rossz indulatból,hanem tapasztalatból mondom mondom,hogy nálam ez akkor van,ha nem olyan fontos az a személy,vagy fontosabb dolgom van,vagy unom,vagy nem tudom hogy mit írjak (16L)
2015. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan atlagos dolgokrol szoktunk beszelni es ebben nem az zavar h irok neki pl h szia es nem valaszol mikor elerheto /nem szoktam ilyet irni egyebkent/, hanem az h o kerdez vmit tolem valaszolok elkezdunk beszelni es nem valaszol mikozben o kezdemenyezte az egesz beszelgetest
2015. nov. 9. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Talan mert nem csak msn miatt van bekapcsolva a gepe, hanem mast is csinal kozbe
2015. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-ös:MSN-re gondolsz vagy messengerre?:D gondolom,hogy MSN,mert a Messengert gépen külön nem lehet megnyitni,csak fb-on keresztül lehet üzenetet küldeni...de msn meg már nem nagyon használatos :DDDD


Sztem amúgy 2 dolog állhat fent:

-vagy annyira nem fontos neki a dolog(bár írtad,hogy ő kérdez..szóval)

-vagy pedig mást is néz közben..nálam is van,hogy ír vki és nézem tovább pl.a videót vagy azt,amit nézek..és kb. 10 perc múlva rájövök,hogy hoppá,ő amúgy írt nekem :D bár ha vmi nagyon olyan témáról van szó,ami érdekel,és kíváncsi vagyok rá,akkor tuti megnyitom a messengert és egyből válaszolok,és csak utána folytatom azt,amit csináltam..

Szóval ki tudja..de kicsit finoman rá tudsz kérdezni nála,nem konkrétan,hanem finoman érintve a témát :)

2015. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én néha szoktam olyat csinálni h megvárakoztatom. Hátha észre veszi magát és egy picit féltékeny lesz.
2016. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
01-30, ha ez a célja akkor sikerült neki. :)
2016. febr. 7. 16:42
 9/9 anonim válasza:

Ez azert van, mert nem akarja h ugy tunjon nincs elete... Ha mindig rogton valaszol valaki bennem is mindig felmerul, h nincs mas dolga? Folyton csak azt varj h uzenjen neki valaki?

A lanyok mindig kivarnak 2-3 percet es csak azutan valaszolnak, mintha nem erre vartak volna egesz delutan, cdak meglattak volna es lazan valaszolnak

2017. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!