Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flamina kérdése:

Hogyan szerezzek magamnak pasit? 14/L

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 08:19
 1/10 anonim válasza:
79%

Dràgám!Ne akarj!Légy nyitott és életvidám! Nem akarok a "velem így volt" szorival jönni, de az jön. :)

14 éves koromig rám sem nèztek a srácok, más voltam mint a korombeliek, eltelt 1 év és màr válogathattam is a jelentkezőből :). Nekik már bejött a másságom, egyediségem.

Türelem.

2015. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pld írsz nekem privit ^^
2015. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen még sehogy. Nem azzal kell foglalkoznod, van más dolgod is. Majd később ráérsz. :)
2015. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
ha egy igazi férfival csak dugni akarsz nem a nyomodban loholó pincsit találni, akkor ne a 25 alatti korosztályt nézd! :D
2015. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
ha csúnya vagy sehogy, ha szép lennél nem kellett volna ezt a kérdést feltenned, mert már lenne:-)
2015. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Menj El a játék boltba és vegyél egy Ken Barbiet... Kicsi vagy még a pasizáshoz, várj egy-két évet és élvezd, hogy gyerek vagy!
2015. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért én elgondolkodnék a helyedben, hogy miért akarsz pasit? Szükséged van neked erre? Persze lehet azt mondani, hogy ebben a korban neked még nem kell, de lehetséges, hogy a kérdező már gondolkodott a témán, van konkrét elképzelése azt illetően, hogy miért és milyen pasi kell neki.

Aztán persze megint elolvastam a kérdést és szinte tuti, hogy nincs. Azért akar pasit, mert a Szandinak már van és ettől menő az osztályban. A pizsipartijára is többen mentek el.

2015. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem még bőven ráérsz. Gondolkodtál azon, hogy mit adhat neked egy srác vagy miért szeretnél? Nekem sincs barátom 15 évesen, de majd jönni fog az illető, ha jönnie kell. :)
2015. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2015. nov. 13. 07:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Irj
2016. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!