Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit éreztetek, amikor létrejöt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek, amikor létrejött az első párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Én örülök neki, de olyan fura érzés. Még többet gondolok rá, csak számomra ez olyan lehetetlen, nem hiszem, hogy engem tudnának szeretni... 19/f

2015. nov. 13. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem sose szeret senki :/
2015. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megváltoztam teljesen . Igazából nem tudtam másra gondolni csak rá meghogy neki jó legyen minden , és ő is ezt sugározta felém . Ez tartott 8 hónapig ameddig nem szakított velem .


18/F

2015. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
maradandóan megváloztatta az életem és a felfogásom. rájöttem hogy annyira nem vagyok ronda. jah, és hogy meg kell próbálni nem beleszeretni a lányba, de ha mégis, még akkor se szabad.
2015. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmit, mivel még nem volt soha párkapcsolatom és nem is lesz.
2015. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát.Nagyon örültem,mikor elhittem hogy tényleg szeret valaki,hogy végre érek valamit ezen a világon.Persze jött a pofáraesés.Most pedig az a tipikus,magányos,embereket kerülő lány lettem.Köszönöm:) 13L
2015. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!