Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire számit a külső?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számit a külső?

Figyelt kérdés

Barátommal 1eve,2 honapja vagxunk egyutt.

Ő 23,én 18,

A kapcsolatunk megvaltozott, ugy 8-8 honap utan .

Regen rengetegszer mondta , hogy milyen gyonyoru vagyok stb .Most pedig tole egyaltalan v ritkan hallom,mikozbe mindenki mas dicser.

Mindig probalim meglepni valamivel. .Szexy fehernemuvel stb , orul neki es mondja hogy nagyon szep vagyok , de sokszor gonosz velem es mintha nem erdekelne . altaban en hivom ot ..Egy kapcsolatba sokat dob az hogy szep a lany , v csunya , atlagos.


2015. nov. 14. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam annyira nagyon nem fontos, legyen csinos valamennyire és kész :D
2015. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én eleve össze sem jönnék olyan pasival, aki nem tetszik... :D A ti kapcsolatotokban inkább más "gond" van. A nagy lelkesedés, ún. rózsaszín köd elmúlik egy idő után. Nálatok is ez történhetett. Ez nem azt jelenti, hogy vége egy kapcsolatnak, ilyenkor kezdi a két fél "másképp" szeretni egymást. Ha stabil, működőképes dolog továbbra is, a legtöbben együtt maradnak. Meg kéne beszélned a barátoddal(persze normális hangnemben), hogyha probléma van a kapcsolatban, és megpróbálni együtt megoldani. Nem szabad a problémák felett elsiklani, mert úgy aztán ha kijön egyszerre akár több is, garantált veszekedés... A bizalom, dolgok megbeszélése egy stabil kapcsolat egyik legfontosabb alapjai. 17/L
2015. nov. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!