Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a külső számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a külső számít a lányoknak? Mi a baj a husis fiúkkal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Mert álltalában (van aki nem thd fogyni , vagy betegség) Dagadt , túlsúlyos ➡ nem sokat mozog , egésségtelenül él ,
2015. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
És hogy igénytelen , mert nem akar változtatni azon hogy dagadt , én ha dagat lennék akkor 0-24ben mozognék , de nem vagyok
2015. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem dagadtról volt szó édes istenem.-.- nem mindenki szeret vékony lenni!! Van aki nagyon jol érzi magát a bőrében így és nem túlsúlyos.
2015. aug. 17. 23:33
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Attól még egy egészséges férfi sportosan néz ki, nincsen rajta felesleg, csak izomkötegek. Nem kell 150 kilósnak lenned, hogy ne legyél vonzó valaki számára. Valakinek már az sem jön be, ha lógnak a melleid, mint egy 16éves lánynak.

Vannak persze kivételek...

2015. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert a mai lányokat elvakítja az izom. (aminek 99,9999%-a az agy helyén található) röviden ennyi, majd felnőnek, és erdeklődnek feléd is ne aggódj.
2015. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs velük semmi baj, ezerszer jobb, mintha valaki csontváz lenne, vagy izomagy. Engem meg kizárólag a duci pasik vonzanak. :D *-* Sokkal jobb olyasvalakihez hozzábújni, megölelni. Nem én vagyok az egyetlen csaj, aki így van ezzel. Viszont nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. A külső pedig igenis számít, de nem minden. Vonzhatna valaki bármennyire ha mellette egy bunkó, nem lenne belőle se tartós, se komoly kapcsolat ha lenne egyáltalán bármilyen. :D

Az a fő, hogy te jól érzed magad úgy ahogy vagy, ha látják a kisugárzásodon, fogsz találni hozzád illőt. A "husis", de elmondásod szerint nem is dagi pasikkal nem tudom mióta van baja a lányoknak. Majd kinövik a kockahasmániát. :D

17/L(Nem kérek priviket, van barátom...)

2015. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
nekem eddig az összes exem illetve a jelenlegi párom (már vőlegényem) is kicsit duci (ink puhának szoktam mondani.. olyan puha a pocakja meg a karja.. tökéletes párna ^^ , soha nem tudnám elképzelni, hogy egy kigyúrt állattal/piszkafával jöjjek össze.. ha pasiból van akkor legyen rajta valami kis hús is :)
2015. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az én barátom is a husisok közé tartozik, mármint a hasija biztos. :) Én imádom, és a normális lányoknak nem csak a külső számít. Te kopogtatsz rossz helyen, nem?
2015. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök aranyos tud lenni,ha valaki husis..:) Nekem sem jönnek be ezek a 'vasággyal 60kg' kinézetűek.:) 15/L
2015. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső számít,vagyis nekem biztosan nem!Sokkal inkább,hogy milyen a kisugárzása,hogyan viselkedik,mit gondol másokról ès mikènt viszonyul hozzájuk.Soha sem fektettem olyan nagy hangsúlyt a kinèzetre.Ès igen is egy pasi számomra legyen husis,akihez jó hozzábújni,átölelni.

Semmi baj nincs velük,èn úgy gondolom.

2015. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!