Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A nőgyógyász megállapithatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász megállapithatja hogy elvesztettem e már?

Figyelt kérdés
17 vagyok...régen egyutt vagyok a baratommal es elvesztettem. Anyum el akar vinni nogyogyaszhoz de ugye o ezt nem tudja es nem is akarom h tudja. Hogy fog zajlani a vizsgalat illetve megalapithatja e azt hogy voltam e mar fiuval. Mert azt olvastam h mastol is atszokadthat. Koszonom az ertelmes valaszokat

2015. nov. 15. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Naná, hogy megállapítja, azonnal meg is osztja facen:D
2015. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan kerdeztem...fontos lenne segitsetek
2015. nov. 15. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem, azért praktizál orvosként, mert hót ostoba...
2015. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csk azt tudja megállapítani h átszakadt mar de azt foghatod másra, de sztem felesleges :)
2015. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szükséges, hogy édesanyád bent legyen a vizsgálaton. Határozottan kérd az orvostól, ha magától nem tenné.

Igen, meg tudja állapítani, hogy nem vagy már szűz. De ennek semmi értéke nincs az orvos számára.

Miért visz anyukád a nőgyógyászhoz? 17 évesen már magad is el tudsz menni.

2015. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Édesanyád amennyiben tiszteletben tart kin marad a váróban. Te amennyiben azt mondod az orvosnak hogy ne mondja el nem teheti mert tartja az orvosi titoktartás..
2015. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor találd meg, de gyorsan!
2015. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen látszódik az.
2015. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mégis hol látszódik?:D Szexuális együttlét nélkül is lehet 17 évesen, hogy már nincs meg a "hártya". Abból, hogy ránéz az orvos nem fogja tudni, viszont szerintem azt meg fogja kérdezni, hogy élsz e szexuális életet. Amire érdemes őszintén válaszolni. Anyudat kérd meg hogy ne legyen bent. Bár szerintem ez nőgyógyásznál ennyi idősen alap.
2015. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha szexelni tudsz, akkor vállald is fel........;)
2015. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!