Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ilyen féltékeny vagyok? Tudnék ezen valahogyan változtatni?

Figyelt kérdés

Leszbikus távkapcsolatról van szó. A párom, igazából nem is tudom megfogalmazni, de tipikusan az a fajta, aki régebben, még mielőtt összejöttünk, egy csomó lánnyal össze szűrte a levet. Nagyon szeretem, és tényleg bármit megtennék érte. De nagyon féltékeny vagyok majdnem minden leszbikus illetve biszex ismerősére. Félek, hogy mi van ha..

Ezen tudnék valahogyan változtatni? Segítségeket megköszönném.



2015. nov. 17. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... Egy jó kapcsolat alapja a bizalom. Volt részem távkapcsolatban 2,5 évig, elég borzasztó dolog, soha többé nem mennék bele. (Heteroszexuális csaj vagyok, mondjuk ez most lényegtelen...) Ragaszkodó és türelmes vagyok, de nem lehetett tovább kibírni. Virtuálisan csak egy lelki társat kapsz, akit ritkán tudsz megölelni, vele lenni. Ha ő is szeret, nem fog megcsalni. Bennem azzal kapcsolatban merülnek fel kérdések, hogy mi lesz ha "elszáll a köd" és megismer valakit, aki közelebb lakik hozzá. Nem ismerem sem őt, sem téged, de nem túl biztató a dolog ez alapján, amit leírtál... a távkapcsolat része miatt. Barátomnak is volt előttem jó pár kapcsolata, de bízom benne, bebizonyította, hogy én vagyok az, akit keresett. Lehetséges, hogy nálatok is így van. Ennyiből nem tudom megállapítani. Remélem segítettem, elvakítani nem szoktam senkit, azzal hosszú távon csak rosszabbat tennék. Neked kell átgondolnod. 17/L
2015. nov. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg megérteni, hogy akire féltékeny vagy, az is ember, es nem csak te vagy neki az egyetlen másik ember. Értsd meg, hogy felesleges féltékenykedni, mert ha megcsal, akkor nem szeretett téged eléggé, és ez ki is derült. Aki igazán szeret, nem csal meg.
2015. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elgondolkodtató.
2015. nov. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!