Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki mit vesz idén a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki mit vesz idén a párjának karácsonyra, ill mit vettetek az elmúlt években? Fiúk ti milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Már annyi mindent vettem a páromnak, hogy most megakadtam. Ötleteket szeretnék :)
2015. okt. 29. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valami számítógépes játékot, fogalmam sincs mi a neve, nem értek ezekhez. Már meg van rendelve, valamikor november-december környékén kerül a boltokba.

Korábbi években volt már, hogy ugyanígy játékot kapott, de kapott már plüssmacit, mp3 lejátszót, parfümöt is. (biztos kapott mást is, de én nem nagyon tartom számon az ilyesmit)

2015. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Vennek en, de nincs kinek ^^
2015. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly sálat kapott, mert elhagyta az előzőt meg egy speckó mézet, mert imád teázni.


Idén még nem tudom.

2015. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Én egy 140 IQ-s, fejlődni vágyó személyiségü lánynak örülnék.

19F

2015. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Miert pont 140? O.o
2015. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én plüsst varrok neki :)

Készítettem már hímzett pulóvert, vicces felsõt, pendriveo ilyesmit

18/L

2015. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én inget veszek neki :D Az elmúlt 8 évben mindig kitudtam valamit találni, de már teljesen kifogyott az ötlettáram. Úgyhogy leültettem és megmondtam Neki, ha nem mondja meg, hogy mire van szüksége nem kap semmit :D Így az inget választotta :D


N25

2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tavaly egy Supermen jelmezt vettem neki. :D (azt kérte) Idén elektromos borotva lesz a nyertő. :D fogalmam sincs, hogy tavaly előtt mit kapott. :D
2015. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Acélbetétes bakancsot kap tőlem a férjem. Meg talán parfümöt és valami régi érmét (mivel gyűjti őket). :)
2015. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit vettem?

Az első közös karácsonyra egy kapszulás kávéfőzőt.

A második közös karácsonyra egy drága télikabátot, pulcsit, kardigánt és némi kozmetikumot

Most lesz a harmadik..Lehet újra télikabát lesz mert az elöző hibás volt és az anyag elkezdett bolyhosodni csúnyán.

Én nem igazán kaptam ajándékot tőle karácsonyra...

2015. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!