Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha azért vagyok mérges,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha azért vagyok mérges, mert azért nem mehetek Londonba kirándulni mert a barátomnak nem telik rá?

Figyelt kérdés

Nem tudtam eldönteni, hogy melyik kategóriába tegyem: felnőtt vagy tini párkapcsolatok. Én "tini" vagyok, míg a barátom "felnőtt (van állása, fizuja). Az iskola szervez egy buszos kirándulást két hétre Londonba és Párizsba. A nyáron dolgoztam+ van szülinapi pénzem+ előkarácsonyi ajándékba kapom a londoni utat. A barátom is akart jönni mondván jó lenne együtt menni, mert lehet külsősöket is vinni. De kiderült hogy nem engedheti meg magának. És megsértődött, mondván én képes lennék elmenni nélküle.

Viszont nekem 13 éves korom óta fontos, hogy egyszer kijussak Angliába, Londonba.


2015. nov. 21. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátodnak meg kéne ezt értenie. Beszéljetek.

15/F

2015. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A barátod csóró, ami nem baj. Ellenben irigy is, ami baj. Teljes joggal vagy mérges.
2015. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baj,teljesen jogos.

Elég gyerekes ha barátod nem érti meg.

2015. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha akarod én elmegyek veled helyette, bár géppel jobb lenne,de sebaj, ha érdekel írj privit
2015. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
remélem elmentél, és remélem, hogy ha utána is így viselkedett, akkor kidobtad :)
2019. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!