Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon mennyi időt lesz hajland...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi időt lesz hajlandó rám várni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja megismerkedtem egy nagyon kedves/aranyos fiúval, akivep tegnap voltunk egy hónaposak. Én 16 vagyok, a fiú decberben lesz 18. Még a hónapfordulónk előtt felmerült a szex téma. A kapcsolatumk elején közöltem vele, hogy én nem az a fajta lány vagyok, aki másfél hónap múlva már az ágyában van. Azt mondta, hogy részéről ez oké, bármeddig vár rám, nem fog ezért szakítani. De ahányszor hevesebben csókolózunk mindig mondja, h most milyen nehéz vissza fognia magát, mert annyira kíván, és hogy ez milyen rossz neki. Én elhiszem, tényleg, fiúból van, akinek tombolnak a hormonjai, de én még nem vagyok kész, ezt ő is tudja. Elméletileg ezzel semmi gondja, de nem ezt látom rajta. Szenved, és így már nem is nagyon akarok vele szenvedélyes nyevcsatákat, nehogy rossz legyen neki. Úgy érzem, hogy ez a dolog akár még közénk is állhat. Mi a véleményetek erről? Ti mit tennétek az én helyemben? Természetesen én is kívánom őt, belemennék a dologba, de nem most, nem is 2 hónap múlva. a normális válaszokat előre is köszönöm, a buták légyszi kíméljenek.
2015. nov. 25. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval 1 hónapja ismered, és 1 hónapja vagytok együtt. Ez kevés a szexhez 16 évesen. Szóval értem mit akarsz kifejezni, és én szerintem is várj még. Ha meg a barátod nem bír várni hát ez van...vagy szeret és vár, vagy nem bír és szakít.
2015. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy vár. Az a kérdés, hogy meddig és hogy ez közénk állhat e? Mert a kapcsolatunk elején azt mondta, hogy bármeddig hajlandó, de most már 1 hónap után látom rajta, hogy szenved, rossz neki. Szerintem is nagyon nagyon kevés ez az idő.
2015. nov. 25. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik hogyan döntesz, de hiába látod rajta, sajnálatra ne add magad oda. Ne sajnáld meg és ezért. Az gáz lenne...
2015. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom :/
2015. nov. 25. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Basszus ugyanez van velem is de komolyan:Ddd ha szeretnél írj privator aztán kibeszeljuk a dolgokat 16/l
2015. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak annyit tudok mondani, hogy ha szeret megvár. Az én barátom lassan másfél éve vár és amikor mondtam neki, hogy miatta ha gondolja megtehetem, de még nem vagyok kész rá ő beszélt le róla. Szóval csak azt mondom, hogy létezik. Ő azt mondta akkor, hogy ez az én testem, az én érzéseim és életem, vannak dolgok amiket megteszünk hogy másoknak jó legyen, de ez nem az a dolog. 18l
2015. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!