Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy ne ez legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne ez legyen a helyzet? Miben változtassak? Vagy milyen tanácsotok van, akár olyan tanácsot is elfogadok, ami nem a kérdéssel kapcsolatos. Szerintetek ez csak az én képzeletem szüleménye?

Figyelt kérdés
A barátom volt kapcsolata úgy fejeződött be, hogy a lány megcsalta ez május vége fele történt. Mi 3 hónapja jöttünk össze.Semmi probléma nincsen, nagyon boldogak vagyunk, csak egy dolog van amit ő nem mond ki, de érzem.Féltékeny de nem betegesen.Viszont sokszor érzem azt hogy ha pl (ez legutóbb történt) "elmegyünk futni, majd hívlak" egyből rákezdett hogy kivel megyek?mondtam baráttal(félreértés ne essék, legjobb barátnőmmel mentem) és ő hogy csak az ő szerelme vagyok és nem szeret osztozni és hogy ne maradjak sokáig és van egy tíz perc amikor flegmázik, aztán beteg hirtelen nagyon nagy hangsúlyt fektet arra hogy csak az enyém, csak én szeretem es stb stb. Furcsán hangzik ez, de zavar, mert azt érzem és tudom hogy ezt érzi, hogy mindig a régi dologhoz hasonlít, ahhoz tér vissza. Azt veszi minta ként és alapnak. De csak ebben az egy dologban.Ezen pluszban dob még egyet hogy távkapcsolatban élünk.Mit tegyek? Mindig mondom neki hogy én szeretem és senki mást és próbálom vele éreztetni hogy sosem tennék vele olyat. Múltkor direkt úgy beszélgettem vele, hogy ehhez a megcsalás dologhoz lyukadtunk ki, mondtam neki hogy sosem tudnám ezt megtenni vele. Szorosan magához ölelt. Valaki valami választ tanácsot bármit

2015. nov. 25. 17:32
 1/3 anonim válasza:
Nehezen bízik másokban. Nem tudom, hogy képes lesz e Teljesen megbízni benned.
2015. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát. Ha valakit megcsalnak nehezen kezd majd bízni másokban. Onnantól mindig a rosszat fogja keresni a másikban. Az én barátom már-már betegesen féltékeny.Nem mehetek buliba.Ha buszozok le kell fényképeznem h srác mellett ülöke. mi 6 hónapja vagyunk együtt.:) ezekkel együtt imádom őt. Csak lásd h igen nehezen bíznak a mai világban az emberek.:)
2015. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köztünk sincsen semmi baj nagyon szeretem o is engem, csak ez a problema mindig jelen van, majd kitalálok valamit. Koszi a válaszokat!:)
2015. nov. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!