Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Próbálkozzak még nála vagy ennyi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még nála vagy ennyi?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete szakítottam vele nagyon megbántam, de neki már akkor volt más és nem is szeretett.Azóta csak "barátok" vagyunk és mondta, hogy már nem kavarnak és, hogy hiányzom neki.

Szerintetek megpróbáljam, hogy megint együtt legyünk vagy maradjunk csak barátok?



2015. nov. 25. 22:00
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ha hiányzik neked és te is neki akkor mi a kérdés ?

Ez a lényeg :D <3

2015. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eldobott egy másik miatt, nem jött be neki, nyalna vissza hozzád.


És te még azon gondolkodol hogy megint összejöjj vele? Ez a világ beteg...

2015. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 én vissza akarom kapni, de nem akarok megint be égni mint amikor írtam neki és vissza írt, hogy van más.

#2 próbálok énis mindig erre gondolni, de nagyon szeretem.

Kihagytam, hogy pár alkalommal miután mondta, hogy nincs senki neki már megkérdezte, hogy van e már valakim.

16/f amúgy

2015. nov. 25. 22:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ne kinozd magad. Nekem is volt ilyesmi. A szakitasnak bitos jo oka volt. Maradjon igy. es szerintem baratkoznotok sem kene.
2015. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

#2 a faszi szakított a csajjal úgy kezdte :D

Nem tudom minek szakítottál vele de meglehetett az okod rá és neki is arra h mást keressen ha nem talál visszafordul hozzád aki hülye volt.

2015. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lényegében a szakítás az volt, hogy nem mindig írt vissza én pedig gyerekes voltam ezért szakítottam vele.
2015. nov. 25. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:

A 16/f után részemről ez a téma halott.


A mi korunkban is téma volt már 16 évesen a "lány" dolog, de nem ilyen beteg módon.


Inkább építsd fel előbb az életedet, aztán majd jönni fog egy NŐ (kiemelem a gyengébbek kedvéért: egy NŐ), akivel nem lesznek ilyen dolgok soha többet.

2015. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt ne úgy képzeld el mint egy mai szokásos tini "kapcsolatot", hogy csak menőségből voltam vele együtt. Én tényleg szerettem és azért 7 hónap ilyen idős korban már nem kevés.
2015. nov. 25. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:

7 hónap (kérdezz meg erről bármilyen felnőttet): semmi. Nulla, zéró.


De feleslegesen magyarázom. Elvégre egyszer te is felnőtt leszel, s talán majd eszedbe jutnak ennek a "bácsinak" a mondatai.

2015. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom felnőtt fejjel ez inkább csak valami játéknak tűnik és nem kapcsolatnak, meg is tudom érteni a mai generáció miatt, de vannak kivételek. :)
2015. nov. 25. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!