Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Óriási önbizalom hiányban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási önbizalom hiányban szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Règen nem volt ilyen bajom. Sok fiúnak tetszettem. Ès megvoltam magammal elègedve.

Jelenleg van egy már 2 ève tattó kapcsolatom.

Viszont folyton:

-fèltèkenykedek, ezt magamba folytva teszem es igyekszem nem a tudtara hozni, de sokszor magától is rájön

-szomorú vagyok, ha más lánnyal látom beszèlni ès ha elmennek kozosen haverjaival es mas lanyokkal kavezni. En hiaba megyek rosszzul erzem magam, mert nem szeretem a kavet.

-megakarok felelni rettenetesen

-versengek, a legjobb szeretnèk lenni mindenáron a barátom szemèbe

-folyton akarok valtoztatasokat hozni,h minel jobban tetszek neki. Pl. Most neki lattam hizokurazi plusz 6 kilo pluszt szeretnek legalabb...levagtam a hajam.


De kicsit most már belefáradtam a magammal folytatott harcba. Szeretnèk kiegyensúlyozott èletet. Szèpnek,csinosnak èrezni magamat ujra.jobb kedvet es kisugarzast:(



2015. nov. 26. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem ha két éve együtt vgytok akkor már nincs nagy gond :) az a lényeg h ne próbáld magadhoz láncolni mert az ilyenekből szoktak a bajok lenni. Ha meg nem szereted a kávét akkor meg rendelj forró csokit és próbálj meg összebarátkozni azokkal akikkel elmentek lehet hh tök jó barátok/barátnők lesztek :)
2015. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és még valami: mások miatt NE akarj megvaltozni, vállald fel magad és legyen olyan frizurád meg olyan alakod amiben jól érzed magad :)
2015. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csini vagy nyugi
2015. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ahova megyünk nem kapható más csak is kizárólag kávè:/ Igyekszem változtatni a hozzá állásomon.:( Csak valahogy magamba kellene leküzdenem ezeket a dolgokat ès akkor talán mások is hamar èszrevennèk. Es a legfobb h a baratom is es tudom h ennek nagyon orulne :(
2015. nov. 26. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a kávét, akkor mondd meg tapintatosan, hogy menjetek el inkább cukrászdába vagy máshova...ha a barátod normális, akkor megérti.

Ne verseng! 2 éve te vagy a legjobb a barátod szemébe. Ez teljesítmény!:)

Nagyon jó, hogy tetszeni akarsz a barátodnak, és nem kényelmesedsz bele a kapcsolatba, de ha változni akarsz, azt önmagad miatt tedd!

2015. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!