Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még menthető, vagy felesleges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még menthető, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, h 15 éves lány vagyok, barátom szintén. Közel fél éve vagyunk együtt. Nemrég összevesztem vele, mert egyszerűen nem érdekeltem, és ezt kitálaltam neki, mire ő vállalva a mártír szerepet visszaveszekedett. Másnap szakítani akart, de én meg nem, mert szeretem. Erre azt lépte, h ő is szeret, és ő se akar, de lehet, h más fiúnak több ideje lenne rám. Arra lyukadtunk ki, h inkabb mégse szakítsunk, mert megpróbál változtatni. Kapott egy hetet, h egy szemernyi bizonyítékot mutasson, de nem. Aztán már annyira fájt, h én szerettem volna szakítani, de visszatáncoltam a cél előtt, mert ígérte h máshogy lesz. Semmi... Talán egy kicsivel jobb a helyzet. Szeretem, de mindig bánt, beszól... És tudnék lépni máshova, mert nem csak neki tetszem. Állítja h szeret, de akkor miért nem érzem? Régen máshogy volt. El se bírt engedni, most meg egy jó szót sem kapok. Rideg lett, kihűlt... Én minden erőmmel próbálom tartani, de már nem tudom egyedül fennntartani a kapcsolatot.

Ki mit tanácsol? 15 évesen még nem tudom, h érdemes-e tartani, egy ilyen kapcsolatot. Szerintetek?



2015. nov. 29. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, még totálisan éretlen az egészhez. Ezen nincs mit várni a csodát. Max majd esetleg 18 éves korára, de valaki 25 éves korára se bír megérni.
2015. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, h igazad van! Köszönöm a válaszod! :)
2015. nov. 29. 14:21
 3/3 anonim válasza:

Keress te is egy gazdag felnőttkorú pávát... mert már annyi madár van :D

Viccet félretéve igazából csak te tudod, hogy mit szeretnél és ahogy én elnézem te nem ezt szeretnéd.

2015. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!