Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem ez a fiú?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a fiú? Egyáltalán akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Szóval már egy kicsit elegem van belőle, meg a furaságaiból, így kitálalok, mert egyszerűen nem értem, hogy miért csinálja azt amit. Tehát tavaly találkoztunk még a suliban, egyszer ültem, vártam edzésre amikor oda ült mellém és megkérdezte mi a helyzet, erre azt válaszoltam, hogy melegem van, ő erre azt, hogy akkor nyugodtan vegyem le a pólóm, őt nem zavarja. Aztán nem beszéltünk kb többet abban az évben, egyszer a suliban megjegyzést tett az egyik pólómról de annyi. Most idén egy kerületi rendezvényen este találkoztunk, beszélgettünk kissé illuminált állapotban. Azóta köszönt, és csak erőteljesen bámult, néha mosolygott rám. Aztán egy nagyobb eseményen ott volt a barátnőimmel és ő is ott volt, és csak úgy a semmiből előbukkant és köszönt nekem. Kicsit furának találtam, hogy miért jön oda hozzám és köszönöm nekem amikor ad 1 nem is ismerjük egymást kb., ad 2 a haverjaihoz se ment oda, ők mentek oda hozzá, mert ő pont leszarta őket. Aztán azon az eseményen egész végig engem bámult, ha elmentem valamerre, akkor követett a tekintetével. Azóta a suliban köszön, de már egyre ritkábban, és csak bámul, de azt folyamatosan. Van egy olyan érzésem, hogy egyszerűen nem mer velem beszélni/mutatkozni, mert én a suliban egy másik társadalmi rétegbe számítok bele (kevésbé vagyok népszerű, mint ő). Ő is az a tipikus "nagy menő" aki a többi ember előtt játssza magát, és csak haverjai vannak, de barátai nem. Szerintetek mitévő legyek?
2015. szept. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden esetre bejössz neki nekem is a volt pasim ilyen volt (nagy menő stb...) én pedig az átlagos szép lány esetleg ha neked tetszik elkezdhettek facebookon beszélgetni, szerintem ott jobban megnyílik. :)
2015. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem vagy próbálj meg hozzá közelíteni, esetleg ha nem mersz annyira, egy buliban vagy mikor ketten vagytok (azaz nincsenek ott a haverjai). Vagy próbálj meg olyan helyzetet előállítani amiben van lehetősége a kezdeményezésre pl. suliban oda ülsz mellé vagy tudod hol lesz órája és arra jársz ,,véletlenül' :D jó ezek csak a legvégső esetben javasoltak mivel kicsit alattomosak. Szóval szerintem vagy kezdeményezz ha szeretnél vagy felejtsd el mert az ,,ilyen fajta" srácok a nagy ego alatt félénk kisfiúk csak ;)
2015. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a történetből, hogy egy ostoba barátnőm nemrég írt neki valami hülyeséget (viccesnek találta), majd bocsánatot kértem tőle, és megkérdeztem tőle, hogy hanyadik lett a versenyén erre a lehető legflegmább választ írta. Szóval, gondoltam offolom a chaten való beszélgetést, meg amúgy se áll közel a szívemhez (túl személytelen, bár ugye a mai világban)
2015. szept. 21. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

" ő erre azt, hogy akkor nyugodtan vegyem le a pólóm, őt nem zavarja. "

Ez a csajozós szöveg.....hát ez kész.:DDDD


Egy újabb lány, aki a menő srácokra bukik, pedig jól tudják, milyenek és mi sül ki belőle...

Semmi tévő ne legyél. Kerüld el akkora ívben, amekkorában csak tudod.

2015. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, mert tudom jól, hogy teljesen más és normális, ha egyedül van.
2015. szept. 21. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egyedül van. De ha nincs egyedül, akkor más? Teljesen rossz irányba befolyásolható......

Hová tűntek azok a lányok, akik a rendes srácokat kedvelik? Tényleg erre van igény, hogy olyanokra buktok, aki csak megjátssza magát és a baráti kapcsolatok kiépítésére is képtelen?

Szörnyű.

5 év múlva remélhetőleg beérik az agyad annyira, hogy észrevedd a normális emberi értékeket.....addig meg ez megmarad a szánalmas szinten......bocsi.

2015. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!