Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak tetszés vagy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak tetszés vagy már szerelem?

Figyelt kérdés
14F vagyok és egyre többet vagyok egy 19 éves lánnyal akit mindig megölelek és még meg is puszilom mindig azt mondja cuki vagyok, de a minap amikor elmentem hozzá akkor azt mondta mikor átöleltem hogy beléd szeretek. Ez tetszés vagy csak szerelem?? És van nála esélyem?? Tudom most lesz az hogy keress magadnak egy korodbeli lányt de ma is 15-től 18-ig voltam vele és amikor beszélek vele akkor elpirulok meg ő is elpirul. Az a legnagyobb hülyeség hogy annyira jó vele lenni és ezért szeretem. Van esélyem??

2015. dec. 8. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed.

2-3 év múlva mikor ő már dolgozik, te még mindig suliba fogsz járni, az elég érdekes, bár okosan megoldható.

Szintén 2-3 év múlva ő már gyereket szeretne, de te meg még mindig az vagy.

Meg lehet próbálni, de sok minden miatt kigáncsolható ez a kapcsolat.

2015. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát..szerintem (bár nem láttam) csak úgy mondja ezt mintha az öccse lennél..
2015. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt mondja mikor szenvedélyesen megölel hogy:annyira jó hogy itt vagy velem
2015. dec. 8. 18:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmondjam neki hogy többet érzek iránta??
2015. dec. 8. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Végülis elmondhatod neki. Legalább megtudod hányadán is álltok egymással. :)
2015. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy tetszel neki :) Az meg egy külön dícséret lenne, ha ő nem foglalkozik ezzel a fránya korkülönbséggel ;)
2015. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat. Holnap elmondom neki mit érzek iránta és remélem ő is viszonozza ezt
2015. dec. 8. 23:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem sikerült elmondani neki mert a szüleivel volt amikor találkoztunk. De fél megölelni mások elők mert hogy ne hogy félreértsék. Szerintem ez viszonzatlan szerelem lesz. Ti hogy gondoljátok??
2015. dec. 9. 17:54
 9/9 sziszen55 ***** válasza:
nos szerintem a legjobb ha tisztázod vele a dolgot mikor találkoztok bár elég árulkodó hogy kedvel lehet hogy ő is ezzen vívódik mint most te amit most mondtál lehetséges hogy egy kicsit fél attól hogy mi lesz ha szülei vagy mások előtt megölelel mert lehet hogy nem akarja hogy kellemetlen helyzetbe kerülj ez az én véleményem sok sikert
2015. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!