Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megérné vele összejönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné vele összejönni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nem kicsit tetszik. Nagyon jóban vagyunk tök sok időt töltünk együtt és rengeteget nevetünk. Egy jó darabig fel voltam mentve tesiről mivel el volt törve a kezem és ebben az időszakban neki rendkívűl sokszor nem volt felszerelése. Ilyenkor nálunk az a szabály, hogy a tesi terem előtt lévő padokon kell megvárni az óra végét. Az utolsó ilyen alkalmak egyikén (már nem volt rajtam a gipsz csak még pihentetnem kellett a kezem) elkezdett elég bensőséges témákat felhozni de nekem ez fel se tűnt hiszen sok mindent szoltunk megbeszélni. De egyszercsak elkezdte mondani, hogy nagyon tetszem neki és közelebb húzott magához majd megölelt. Nem tudtam mit reagáljak ezért nem csináltam semmit. Ezen felbátorodva odahajolt és szájon puszilt (nem csókolt). Én pedig kifejezetten élveztem. Az egészben az a probléma, hogy a legjobb barátnőm kb. egy hónappal ezelőtt mondta el nekem, hogy mennyire tetszik neki a srác és én nem szeretném hátba szúrni de a fiú ma megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem szombaton elmenni valahova. Attól félek, hogy esetleg rákérdez, hogy most mi van velünk. Mit tegyek?

2015. dec. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt sose szeretnem, hogy velem megtortetjen, mert nagyon nehez, merlegelj szerelem vagy a baratnod?

Bocsi az ekezetekert.

2015. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És a barátnőd is ennyire jóban van vele mint te, vagy nála csak olyan plátói a szerelem? Mert ez a nem mindegy. Ha te azért szereted mert ismered, nem pedig csak azért ahogy kinéz, akkor igen is téged "illet" a srác. Amúgy is téged puszit meg, valószínűleg nem azért tette hogy a barátnődnek imponáljon vele. Ha jó barátok vagytok akkor meg kell értenie hogy ti együtt akartok lenni. Ha emiatt mérges lenne nem is igazi barátnő.
2015. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tégy valamit vagy marad a barátzóna
2015. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
szarj le mindenkit én a helyedben élnék a helyzettel
2015. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kocuska válasza:

Ugye itt sokféle tényezőt nem ismerünk de amit én ebből a hepyzetből látok az az hogy talan(!) nem ártana leülni a barátnőddel beszélni. Ez roppant emberfüggő, mert míg én például ha az egyik barátom elmondaná hogy szerelmes abba akit én a világon a legjobban szeretek én akkor is örülnék neki és bátorítanám. De sajnos vannak féltékenyebb típusu emberek. Meghát ha legjobb barátnők vagytok akkor azért kétlem hogy emiatt felszakadnátok. Szeribtem talan az lehetne a legjobb ha megbeszéled vele hogy akkor most ki hogy érez és milyen irányba tovább, az emberek értékelik az őszinteséget ilyenkor. Inkább most rendezzétek a dolgokat mint majd később. A sráchoz pedig azt hogy próbáld meg(ez persze változhat a baratnős beszélgetés függvényében) maximum azt mondja hogy mégsem. A lényeg az hogy neked kell eldöntened és mérlegelned a dolgokat mert én és a kedves kollegák itt nem tudnak helyetted dönteni :)


Sok szerencsét a jövőre nézve :)

2016. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De amúgy hány évesek vagytok?
2016. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!