Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérné úgy összejönni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné úgy összejönni vele, ha azt érzem hogy ő nem tudna úgy szeretni engem, mint én őt?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a sztori, a lényeg hogy nem egy városban lakunk, viszont szeptembertől ugyanoda járunk majd egyetemre. Év elején ismerkedtünk még meg neten, nagyon jóban lettünk, és teljesen oda voltunk egymásért. Viszont neki ez a kezdeti fellángolás el is múlt pár hét után, miután a suli miatt alig beszéltük. Azóta inkább barátibbféle a viszonyunk, viszont nekem semmit sem változtak az érzéseim iránta. Nekem nagyon hiányzik a régi énje, nem tudom mi lesz szeptembertől, de én nagyon szeretnék vele összejönni, viszont félek, mert úgy érzem én nem lennék neki olyan fontos és különleges, mint nekem ő. Megéri így az egész? Vagy mit csináljak már vele? :\

L/20


2013. júl. 11. 14:23
 1/6 Hanariko ***** válasza:
próbálkozz, aztán majd meglátod. ha részéről nincs semmi komolyabb, úgyse fogtok összejönni.
2013. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beszélgessél vele, de hogy jönnél össze vele, ha ő nem fog Veled, mert nem úgy érez mint Te

ezen kár agyalni, beszélgetsz, aztán majd kiderül N

2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt a csajt is lelőtték.
2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, beszélgetünk addig is meg minden, viszont már rá se merek írni lassan, nem akarom zaklatni se. Általában én írok neki, eléggé elfoglalt, nem sok ideje van, ezt meg is értem. De ha nagyon fontos lennék neki, biztos szánna rám egy kis időt amikor normálisan tudunk beszélgetni..de hát mindegy, majdcsak lesz valami..:-)
2013. júl. 11. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy lelőtték. :) Keresd személyesen, és amikor úgy érzed, hogy kínos vagy neki, na akkor maradj ott és támadd le.
2013. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csaj hanem srác :D És nem értem a taktikád.. :D De én is ezt tervezem, hogy max majd ha egy helyen leszünk és rendesen találkozgatunk, akkor úgyis sokmindent le lehet róla olvasni, aztán majd eldől..:)
2013. júl. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!