Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Felnőtt, vagy tapasztalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogreleves12 kérdése:

Felnőtt, vagy tapasztalt segítséget kérnék. A fiúmnak már a csókon jár az esze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfő óta ismerem. De nagyon tetszik. ELÉGGÉ korainak gondolom ezt az egészet. El utasítottam, lassítani szeretnék. Mondtam neki, majd eljön az ideje, de ettől csak elszomorítom. Kérlek ne ítélj el, 13 éves vagyok, fiatal, és tapasztalatlan. Mit tegyek hogy ne csak ez járjon a fejébe? Tereljem a témát? 13/L.

2015. dec. 12. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok, kevesebb mint egy hete jártam a barátommal, mikor először csókolóztunk. Neki, és nekem is ez volt az első. Nem bántam meg:) Ezt másnap már egy egyórás csókcsata követte. Szóval ne félj tőle, sok sikert!
2015. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem nem kéne elsietni, ha még csak hétfő óta ismered meg főleg nem kéne, 17 évesen volt meg nekem az leső csók (komolyan), a fiút meg nem isnerheted meg egy hét alatt, mi van ha ki akar használni, ha kedvel vagy szeret téged akkor tud várni, és ha nen tartja tiszteletbe a kérèsedet akkor ne is várd azt majd tőle, hogy komolyan gondol téged.
2015. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A válasz egyszerű, és azt tanácsolom, ezt egész életedre vésd az eszedbe! Én egy eléggé analizáló, elemző, pszichológus elme vagyok, mindenféle viszonyomat, amik életemben eddig voltam maximális mélységekben éltem meg és elemeztem ki. Egyetlen egy tanulsága volt az összes létező emberi kapcsolatomnak:


CSAK A SAJÁT ÉRZÉSEIDRE HALLGASS ÉS AZOKRA TÁMASZKODJ, CSAK AKKOR TEGYÉL MEG DOLGOKAT, HA TE ÉRZEL ELLENÁLLHATATLAN VÁGYAT ARRA, HOGY MEGTEDD, SOHA MÁSKOR. SOHA SENKIÉRT NE MENJ BELE SEMMIBE, AMIT TE NEM SZERETNÉL, ÉS AMI A LEGFONTOSABB, HOGY VÉSD AZ ESZEDBE: HA VALAKIVEL ROSSZUL ÉRZED MAGAD, AZÉRT NEM TE, HANEM Ő A HIBÁS ÉS NE LÉGY OLYANOKKAL, AKIKKEL ROSSZUL ÉRZED MAGAD!

2015. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!