Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet akkor tenni, ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet akkor tenni, ha már nem szeretem, de még mindig gondolok rá?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve nem vagyunk együtt, (azóta nem is volt senkim) de többször is gondolok rá. Ez kicsit fura érzés. Mit lehet ilyenkor tenni? Vagy ez mit jelent?
2015. dec. 14. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hianyzik a kapcsolat...

Pont mint nekem

2015. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/ az a fura ebben az egészben, hogy mar nem akarok vele lenni. De az egyik énem meg vissza akar menni. Persze nyilván nem akarok ujra együtt lenni vele, de valami megis vissza húz.
2015. dec. 14. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A megszokás hiányzi, hogy ott volt neked.Én is voltam így vele, kb 3 hónapig még szakítás után.Nem maga a személy hiányzott, hanem a biztonság.Mondjuk nálam közrejátszott, hogy vakszerelmes voltam, de ha csak most jött elő nálad, akkor inkább az, hogy most kezdesz újra nyitni mások felé.Nemigen lehet vele tenni semmit.Ha nem akarsz visszamenni a rgi párodhoz, akkor kereshetsz mást is, vagy csak elviseled, amíg el nem múlik :)
2015. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 16. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!