Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lány vagyok és van egy Tanárnö...

Lány vagyok és van egy Tanárnö aki iránt sokat érzek Úgy szeretem mint egy édes anyát és sokat gondolok rá néha mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy Tanárnö aki iránt sokat érzek Úgy szeretem mint egy édes anyát és sokat gondolok rá néha mit tegyek?
2015. márc. 22. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is többször éreztem így női tanáraim iránt, lány létemre. Semmit nem kell tenned, majd elmúlik.
2015. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehetőleg semmit ne tegyél. Esetleg tanulj meg helyesen írni, de azt ettől a helyzettől függetlenül.
2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%

Ez egyáltalán nem elítélendő dolog...

Ezzel szerintem nem agyon tudsz mit kezdeni.:)

Nem nagy segítség de legalább egy elfogadható válasz.

2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Férfi és női tanárral is normális, ha sokat tanulsz tőle, követendő példának érzed, és ezért rajongásig szereted. Semmit nem kell tenned, egyszerűen élvezd, hogy különleges emberektől tanulhatsz!
2015. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

még gyerekagyad van


a bölcsiben fontos ez, hog yelfogadják a gondozót is a kicsik, nem csak anya vigyáz rájuk

ennek már el kellene hogy kopjon az értelmi éréssel, növekedéssel


le vagy maradva, majd felnősz

2015. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lemaradva! csak tudjátok az én hejzetem más!
2015. márc. 25. 13:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Te helyzeted más? miért másabb a te helyzeted kérdező?
2015. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért más mert mikkor abba az iskolába jártam, fent figyelj stb-stb. szoval nagyon hozá szoktam a réggi tanárnömhöz!!
2015. márc. 26. 12:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál? mindenki így van ezzel,nekem is fura lesz más emberekkel,és azoknak akik összeszoktak,sajnos így van.
2015. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem más a te helyzeted,csak megint szórakozol mint egy gyerek :
2015. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!