Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Annyira hülyeségen aggódom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülyeségen aggódom, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy barátnőm, 6 hónapja. Tudtam hogy volt RÉGEN, de nagyon régen egy kapcsolata, 7. és 8. között, 10 hónapig. Még csók sem volt, és csak tetszettek egymásnak, de tegnap mondta el, hogy ennyi ideig együtt voltak, nem én kérdeztem, csak mondta. A mi kapcsolatunk tökéletes, nem veszekszünk, semmi, de valamiért ez engem annyira zavar, mintha kő lenne a gyomromba. Annyira hülyének érzem magam, de ezzel a hülyeséggel nem tudok megbirkózni. Gyakorlatilag annyi volt, hogy néha kézen fogva sétáltam, meg egyszer kétszer puszi, de kettesbe sem voltak, meg ilyenek, szóval nem értem magam.
2015. dec. 19. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
16L és 16F, bocsi fifelejtettem
2015. dec. 19. 13:49
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem értelek.
2015. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy én sem magam.
2015. dec. 19. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
ne gondolj rá, tudom, nehéz, de próbáld meg :)
2015. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg bonyolult egy kicsit, de biztosan van valami megoldás. Visszafelé féltékenységről még nem nagyon hallottam, de elképzelhető, hogy van ilyen. Tehát gondolom attól tartasz, hogy a lány még mindig szerelmes a korábbi fiújába és ezért ott fog hagyni téged. Hát igen, nem nagyon lehet tudni ennek mi lesz az eredménye. Ha úgy érzed szeret téged és ezt meg is mondja ha megkérdezed, akkor talán nem lesz belőle semmi baj. Szeresd Őt és ne azzal foglalkozz, hogy mi volt régen, hanem azzal, hogy most téged szeret és igyekezz ezt kellőképpen meghálálni Neki. Fejezd ki az iránta érzett szeretetedet és akkor látni fogja, hogy fontos vagy számára, akkor hamarabb el fogja felejteni a régi barátját. Az is igaz viszont, hogy az ember az első szerelmét soha nem felejti el, legfeljebb csak nem beszél róla soha senkinek.
2015. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szereti már, az 100%, és az is biztos hogy nem volt szerelem, ezt megmondta a barátnőm, csak irritál, hogy ő volt előttem, és nem én voltam az első kapcsolata.
2015. dec. 19. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
neked még lesznek problémáid az életben.
2015. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
100%ig biztos vagyok az utolsó állításában
2015. dec. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!