Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam azt fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam azt fel, hogy a barátom nem engem tart a legszebb lánynak és állandóan megnéz más lányokat?

Figyelt kérdés
Meg megjegyzi, hogy milyen jó csaj valaki, milyen jó a teste, nagy a melle stb.. ( én elég vékony vagyok, kicsi a mellem...)
2015. dec. 10. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez szerintem bunkóság.


Szerintem kicsi az önbizalma, és téged is szeretne lehúzni maga mellé azzal, hogy olyan lányokat dicsér, akik más alkatúak mint te. Én nem lennék olyan emberrel, aki módszeresen rombolja az önbizalmam.

2015. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ő bunkó igen, de neked ez kell.
2015. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Az én pasim is megnéz más lányokat. Én meg más pasikat. Szebb mindenkinél van,de a te párod,ezéit feltehetőleg téged szeret. Ősszeségébe te felelsz meg neki.

Ha érezteti veled h szeret ,akkor ne agodj.

N/24

2015. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy valaki megnéz a másik nemből valakit ez teljesen ok..De az igenis taplóság,hogy meg is jegyzi másik nőnek jó a teste vagy a melle...A barátod, egy bunkó. Tényleg erre van szükséged .....?
2015. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Emiatt ne legyél szomorú. Én pl. szép és csinos vagyok, és a pasim mellettem, kézen fogva is nézi a nőket. Ha filmet nézünk ott megjegyzést is tesz rájuk, úgy hogy én éppen bújok. Szeretem őt, de nem tudok ezzel mit csinálni. Azt tudom hogy már szándékosan csinálja, ezért sem idegesítem magam. Te se tedd, nem éri meg.

De az hogy előtted megdícséri őket, elég nagy taplóság...

2015. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a baj, hogy megnéz más nőket, hanem, hogy ettől függetlenül nem téged tart a legszebbnek, és még oda is dörgöli, ergo nem szeret téged.
2015. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy,ez egy tirpák.Egy dolog,hogy bejön neki más is,de így megjegyezni taplóság.
2015. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3as válaszoló vagyok. Bocsi most olvasom h megjegyzéseket is tesz. Sztm jóbb lessz ha megszabadúlsz tőle.
2015. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Szimplán bunko a csávó!

Dehát neked ez bejön!

Mert nem nem dobtad még ki!

Akkor mi a kérdés?

2015. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Feldolgozni?


Meséld el, te ilyenkor mit csinálsz? Hogyan reagálsz egy ilyen megjegyzésére? Kényszeredetten vigyorogsz, megsértődsz vagy mit csinálsz? Mintha meg se hallottad volna? A reakciód érdekel.


Kétségtelen, hogy bunkó, de csak azzal bunkó, aki ezt megengedi neki. És tökmindegy, hogy vékony/kövér, kis mellű vagy nagymellű vagy,


Úgyhogy írd le szépen, hogy egy ilyen esetben mit csinálsz?

2015. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!