Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok kiszeretni belőle? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit 1 évvel ezelőtt ismertem meg egy ugrókötél szakkörön a suliban , aztán később összejöttünk . 4 hónapig jártunk amikor Facebookon megírta ,hogy engem csak kihasznált ,hogy egy másik csajt eltudjon felejteni ,de nem ment neki és ezért szakított velem . Nyáron visszasírta magát ,hogy milyen hülye volt stb. én szerettem ezért újrakezdtük. 9 napig bírta amikor újra szakított velem ,mert megint mást szeretett aki nálam 2 évvel fiatalabb ,mellesleg barátnőm volt. Na szóval pár nap múlva megint újra összeakart jönni ,de nemet mondtam és utána még barátok voltunk . És egy jó ideje is azok vagyunk ,de nem tudom elfelejteni .
2015. dec. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress idősebb pasit,ne kisfiút!
2015. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell szererned belőle mindenképp. Mindenhonnét töröld ki a fiút mert addig nem tudod elfelejteni őt.
2015. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első válaszoló : azokkal ugyanúgy baj van ,mint akiről írtam nem?
2015. dec. 21. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Idővel elfelejted... Illetve ismerkedj meg valami helyes fiúval és ennek már a nevét se fogod tudni :D
2015. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony a fiatalkor velejárója :) Átmegy pár ilyenen az ember és bármennyire is próbálkozik, nem egyszerű. A fiatal fiúk nem igazán tudják maguk se, hogy mit szeretnének. Egyik nap ezt, másik nap azt. Szerintem annyit biztosra vehetsz, hogy őt is borzalmasan zavarja és nem egészen érti, hogy ez miért is van. Sajnos sok szívet sikerül összetörni közben, azonban a lányok is túl tudják tenni magukat ezeken, idővel. Az ilyenre sajnos nincs jobb gyógymód. Vagy kivárod, amíg túl lesz ezen a hullámvölgyön (óriási elkötelezettség kell és kitartás ehhez) vagy keresel valakit aki már túltette magát ezen és segít enyhíteni a bánatod hosszú távon (ez sem igazán egyszerű).
2015. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!