Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tudnék kiszeretni belőle? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb 3 éve ismerek, és azt hiszem beleszerettem. Úgy ismertem meg, hogy a legjobb barátnőm volt az első nagy szerelme. Mindig csak barátként tekintettem rá, és sokszor éreztem úgy, hogy ő viszont másképp érez irántam. De nyáron nagyon sokat találkoztunk, mert a legjobb barátnőm szart a fejemre a pasija miatt. Beleszerettem. Először magam előtt is letagadtam. Nem akarok belé szerelmes lenni, de ő minden gondolatom, és kezdek beleőrülni ebbe az egészbe, ugyanis miután nagy nehezen bevallottam magamnak az érzelmeim, elmondtam ennek a barátnőmnek (aki annó az első szerelme volt a srácnak, és aki nem foglalkozott velem egész nyáron), hogy szeretem a srácot, és mivel nyár végén bocsánatot kért, azt hittem nem lesz belőle gáz, de kiakadt, hogy miért pont ebbe a srácba szerettem bele, meg hogy milyen fontos még most is neki, miközben 3 év alatt kb ha 10x beszéltek... Azt mondta, hogy ezért se találkozott velem egész nyáron, mert féltékeny volt, és nem bírt rámnézni. Miután mondott nekem egy monológot a szerelmi életéről, kijelentette, hogy átmegy a barátjához (aki csak egy óra mulva ért volna haza), mert hogy ő nem bír velem egy helyen tartózkodni. Ott hagyott sírva, egyedül. Nem tudom mit akarok. A barátnőm már nem érdekel. Egy a barátikörünk, elviseljük egymás jelenlétét. Nagyon

megbántott. Rohadtul elegem van belőle. Viszont nem tudom mit csináljak a sráccal. Szeretem, de az agyam nem hajlandó ezt elfogadni. 3 éve jo barátom, és másfél évvel fiatalabb nálam. Nem akarok belé szerelmes lenni. Úgy gondolom ez nem helyes. Hetek óta bőgök ezert, meg mert vége lett egy 5 éves barátságomnak.



2014. okt. 12. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a) megpróbálnám rendbe hozni a barátságot a lánnyal, b) megpróbálnám a fiúval, ha már így alakult. Ha semmi se jó, inkább ismerkedj srácokkal és szakadj el ettől a baráti körtől kicsit... Szörnyű lesz jó ideig, de te mondod, hogy nem akarsz vele lenni...
2014. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!