Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ennyire ellenséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ellenséges?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy ruhát, amit az ünnepekre szeretnék felvenni. De a barátomnak nagyon nem tetszett már akkor sem mikor meg vettem. Annyira kiborultam komolyan. Aztán azt mondta meglátja, ha nagyon ronda lesz öltözzek át. Hát mi ez már? Na szerintetek mire véljem ezt? Biztos nem fogok másat felvenni.

2015. dec. 21. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed, át ne öltözz a kedvéért! :D Annyira utálom az olyan csávókat akik meg akarnak változtatni... Figyelj, ha neked az tetszik, akkor vedd fel, ne számítson a véleménye. Csak mert a barátnője vagy nem kell a saját ízléséhez alakítson téged, te maradj önmagad! :)
2015. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :)) és igazad is van. MOnddjuk elég szarul esett, mert úgy jött ki, hogy huu de csúnya vagyok. Aztán panaszkodik ha ezt mondom magamra :DD ááh.
2015. dec. 21. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le, hogy ha tényleg semmi különösebb baj nincsen a ruhával, akkor lehet olyan oldala is, hogy a ruha "kinézetére" vetíti ki valamilyen más jellegű problémáját, ami bármi lehet(de pl. most konkrétan erről az jutott eszembe, hogy túl drága ruha, vagy általában sokat költekezel, de csak egy példa:))) De sok más dolog is lehet, amit nem tud veled megbeszélni, ezért ilyen jelentéktelen apróságokba köt bele, lehet, hogy épp a ruha emlékezteti őt valamire:))(pl. a ruha sokat mondhat a szeméyiségedről is, pl. aki kirívóan öltözködik, vagy aki visszafogottan, nagy külömbség van)

Nem egy ruha miatt ellenséges, de lehet más miatt igen, szerintem erre kell rájöjj.:D Szerintem akik alapból nem tudnak vitatkozni, azoknál vannak ilyen bajom, hogy inkább apróságokon szúrkálodnak, a fő, hogy valami bajuk legyen.

2015. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!