Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen ellenséges az...

Miért ilyen ellenséges az édesanyám? Mit tegyek hogy ne rontsa el a kedvem?

Figyelt kérdés

Párommal az én szülői házunk telkére építettünk.

Párom külföldön dolgozik és két havonta jön haza 10 napra.

Jelenleg is itthon van. De anyu mindenben a hibát keresi. Miért nem dolgoskodik az udvaron, miért néz tv, miért levest reggelizik, miért van rajta a pulóver kapucni (egyébként nincs még fűtésünk)

Tegnsp a kinti kukába két kis szatyor szemetet bele raktunk azért is kiabált hogy hogyan képzeljük ezt. Na és hogy miért fürdünk mindennap miért nem elég lavórba mosakodni. Egyébként együtt fürdünk és annyira nem sok vízbe.

Annyira idegesít engem hogy teljesen el veszi kedvem. Be nézek hozzájuk és akkor tegnap délután, este és ma reggel is ezt hallgattam.

Szegény páromhoz se merek szólni mert annyira ideges vagyok olyankor.


2015. nov. 10. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Váljatok le anyuciról, és éljétek a saját életeteket. Egyszer kellene a sarkadra állnod neked, és helyre tenni anyukádat. Gondolom a saját fogyasztásotokat ti fizetitek.

29N

2015. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%

mivel övé a telek beleszólhat.

kellett nektek oda építkezni.

2015. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
40%
Anyukád nyilván féltékeny, ráadásul elmebeteg, forduljatok vele pszichiáterhez.
2015. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Igy van. Le kell vàlni anyukàékròl. Ez ùgyis problémàkat szül. Még akkor is,ha jò kapcsolat. Mivel egy ember,ahogy halad rajta a kor,egyre rigolyàsabb lesz. Nekik màs az életritmusuk,màs a felfogàsuk,màs korban nevelkedtek. Ez eddig nem feltétlen az ő hibàjuk. Sőt nem is hiba... Ha pedig valami màs is közrejàtszik,(pl.:nem kedvelik a pàrodat)csak rosszabbà teszi a helyzetet...

Alapjaiban van elrontva...Ha volt lehetőség,miért ott épìtkeztetek?Ès mindig is ez lesz...Tudod,igaz a mondàs,jobb tàvolrol szeretni, mint közelről gyűlőlni.

Miert nem lehet levàlni anyuciròl???Egy csomo hasonlò kérdés van mindig. Felnőtt emberek vagytok,semmi helye a szülőktől valò függésbek. Vagy levàlsz,vagy elviseled...Kb.ennyi...

2015. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

oké, az ő telkükre építettétek a házatokat.

na de miért szól bele abba,hogy házon belül mit csináltok(mennyi vizet használtok,reggelire mit esztek stb)? egyátalán honnan tudja ezeket? szépen be kell zárni a házat ha magányt akartok és kész. attól mert közel lakik hozzátok még nem kell egésznap ott ülnie.

a víz és szemét kérdésben persze fontos tudni,hogy külön van -e rendezve a számla.amennyiben igen,sürgősen állítsátok le a kedves mamát... ha nem változik én kiadnám albérletbe a házat és elköltöznék..

de ha képes változni és hagy nektek teret akkor maradnék...de feltétlenül beszéld meg vele.. és ne ossz meg vele minden másodpercet az életetekből,akkor kevesebb miatt élcelődhet.

2015. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ő akarta hogy oda építsünk. Testvérem és felesége is lakott ott 8 hónapig csak elmentek albérletbe azután pedig külföldre költöztek. Sógornőm és anya nem értette meg egymást. Anya pedig szomorú amiért ritkán látja tesomékat. Gondoltuk nálunk nem lesz baj. Anyával jól kijövök és mondhatom hogy a párom is. Mivel nem lehet az udvarra látni építettünk egy 36nm területet. Sajnos engedély nélkül. Apukám tanácsára. 3 éve kezdtük el és május óta lakunk benn.Áprilisban fel jelentett minket anya munkatársa aki sem engem sem a páromat nem ismeri. Mivel anya viccelődött vele hogy szól már hogy ok nélkül veszi fel az ápolásit csak sajnos el is vették pedig anya itt nem játszott közre. A ház 2,5 millióba van plusz a büntetés 1.3 millióba nem fogjuk csak úgy ott hagyni hisz neki kellene kicsit vissza venni. Én sosem szóltam még hogy ne járkáljon a lakásba mikor nem vagyok otthon ne mosson az én gépemmel mert nem akartam gondot. De ő az aki úgy kezel mint egy kis gyereket. Mi alkalmazkodunk hozzá ő meg a párommal össze akar ugrasztani. Egy hetet nem bír ki hogy kicsit elnéző Legyen párom miattam is ki ment és hogy később jobb legyen nekünk.
2015. nov. 10. 11:09
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 10. 11:10
 8/21 anonim ***** válasza:
megérdemlitek!!!
2015. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ti látjátok el magatokat (rezsi, kaja) vagy anyukád segít ezekben? Anyukád mit mond, amikor kérdezed, hogy miért ilyen, miért szidja a párodat? Mivel ő tudná igazán megmondani, hogy miért van terítéken ennyire. Lehet, van oka, nem tudom, de azért meghallgatnám a másik felet is.
2015. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nálunk van a rokonkságban ilyen,aki az anyuka telkére építkezett. de teljesen saját életet élnek, nem szólnak bele a másik életébe. persze hétvégén az anya szokott átvinni a főztjéből, és fordítva is így megy. ahogy látom náluk a jó viszony titka az,hogy hagyják a másikat élni, nem mennek be csak úgy a másik házába, hanem előtte felhívják a másikat,hogy átmehetnek -e.. lehet kicsit nevetségesen hangzik,hogy a szomszédból áttelefonál, de inkább ez,mint hogy ott zaklassák a másikat.

szerintem próbáld meg kialakítani te is ezt a felállást. azért mert közel lakik még nem kéne a nyakatokra járni..nyugodtan zárd be a házat ha kettesben akarsz lenni a pároddal, nem értem miért kéne eltűrni mindent.

egyébkénk igen,hiba volt odaépítkezni,főleg engedély nélkül.

2015. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!