Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha valaki egyszer megcsal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyszer megcsal, megteszi masodjara is? Erdemes neki meg egy eselyt adni neki, ha megbanta, vagy, ha meg igeri, hogy nem teszi meg megegyszer? Vagy erdemes tovabblepni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem különleges eset, akkor sok esély van rá, hogy másodszorra is megteszi :/

És ha veled csal meg mást, tudom, hogy ez nem kérdés, akkor téged is megcsal majd mással, csak úgy szóltam :(

De ha szereted, adhatsz neki egy esélyt, ez a kapcsolatotokon múlik... Pl miért és mikor csalt meg téged? Ez se mindegy

2015. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes tovább lépni mert ha egyszer megcsalt akkor többször megfog és ez így van mert elég neki egyszer innia vagy akármi és már meg is történt..szóval szerintem hagyd ezt mert nem tudja úgy megbánni a dolgot mert mit bánjon rajta..jól érezte magát ezért is nem tudja meg bánni csak úgy tesz hogy te elhidd neki..
2015. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, hogy függ attól miért is csalt meg. Ha azért mert te éppen nem jól csókolsz, nem tudod kielégíteni, nem vagy az esete akkor jobb hanyagolni. Ha azért mert ivott és nem tudta mit csinál (tudom nem mentség az alkohol, de úgy mégis csak másabb) akkor talán adnék neki még egy esélyt.
2015. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja ezt elore megmondani. Nem torvenyszeru hogy masodszorra is megcsal, de elegge valoszinu sajnos.
2015. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!