Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A nőgyógyász megtudja mondani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

István456 kérdése:

A nőgyógyász megtudja mondani, h "dörzsöltem"?

Figyelt kérdés

Helló mindenki.


Barátnőmmel ma találkoztunk, es hát az este nagy részébe végre kettesben maradtunk. A lényeg annyi, h már nagyon jól éreztük magunkat, es el keztem ruhán keresztül "dörzsölni" ...a kérdése annyi, h a nőgyógyász ezt megtudja állapítani, v csak azt, h benne jártam, v nem. (Az anyja mondta neki, h nőgyógyászhoz viszi)



2015. dec. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki akartad fényezni?
2015. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérem normális emberek válaszoljanak..a bnőm fél tőle..neki is nagyon fontos ez...
2015. dec. 26. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen megtudja.

Kérem, a lányának tegnap este nyolc óra kettő perckor a szomszéd János ruhán keresztül dörzsölésben volt része.

Komolyra fordítva... Hány évesek is vagytok?

Nem fogja tudni...

2015. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted van annak bármi külső jele, hogy csókolóztál már a barátnőddel, vagy megsimogattad az arcát? :)

Emellett még ha lenne bármi nyoma is, az jelentheti azt is, hogy a lány szokott önkielégítést végezni, ami pedig valljuk be, nem igazán tartozik a nőgyógyászra.

De felesleges ilyeneken aggódnotok, butaság ilyet feltételezni, és javaslom, mielőtt jobban megismeritek egymás testét, tájékozódjatok egy kicsit szexuális téren, mert nem lenne szerencsés, ha a következő kérdésed az lenne gyk-n, hogy "lehet ettől terhes a barátnőm?" :)

2015. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha drótkefével csináltad, akkor én is aggódnék a helyedben.

#1 voltam.

2015. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Hany evesek vagytok?


Az anyja miert akarja nodokihoz vinni?

2015. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!