Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem mondja, hogy szeret?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja, hogy szeret? (sokkal több lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már egy éve együtt vagyunk, de eddig csak egyszer mondta azt, hogy szeret.Nem várom el tőle, hogy egyfolytában nyálaskodjon nekem, viszont néha jólesne, ha mondaná, hogy szeret, vagy valami.Tulajdonképpen jól megvagyunk, sok időt töltünk együtt, ezért nem hiszem, hogy direkt kínozná magát a társaságommal.

Viszont nem rég ő meg néhány barátunk nálunk aludt, és játszottunk felelsz vagy merszt.Egyik fiú megkapta azt a feladatot, hogy valljon szerelmet egy lánynak, nos ő ezt nagyon szépen meg is tette.Később az én barátom is megkapta ugyan ezt, csak nekem kellett szerelmet vallania.Mikor elhangzott a feladata felcsillant a szemem, na végre ki fogja mondani, hogy szeret meg minden.Hahaha.Nem így lett.Azt mondta, hogy kiszáll, nem játszik.Mondanom sem kell nagyon rosszul esett..

Ezt miért csinálja?

Fiúk, nektek ennyire nehezetekre esik kimondani a szeretleket?:o



2015. dec. 28. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van akinek ezt sokkal nehezebb mondani mint gondolnád. Van persze aki szereti mondani (pl én is mondtam amikor volt barátnõm). Ez igazából személyiségfüggõ.
2015. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez egyénfüggő. Van, aki nem szereti kimutatni az érzéseit , apukám és a bátyám is ilyen sajnos..
2015. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
De ezt én sem értem. Ez csak egy szó. Mi is a szófaja? Ige, nem? Egy egyszerű ige, annyit kell mondani a barátnődnek, hogy "nagyon szeretlek" és közben megölelni, megcsókolni. Ennyi. Ez a legszebb dolog és kész, nem értem ezen minek stresszelni. Na, mindegy, hát vannak ilyenek is. :D
2015. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az öreg székely házaspár kinn ül a tornácon.

A néni megszólal:

- Jakab, te szeretsz engem?

- Persze.

- Csak azért, mert sosem mondod.

- Egyszer már mondtam, majd ha változik, szólok!

2015. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért szállt ki a játékból. Ezt azért jó lenne megkérdezned.
2015. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meglepett, hogy tényleg nehéz kimondani ezt..:D

Amúgy utolsó, azt én sem értem..nem igaz, hogy nem bír összehordani pár kedves szót, de hát mindegy..

2015. dec. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!