Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elsősorban lányok! Ti el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok! Ti el tudnátok viselni egy ilyen fiút? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos. A barátommal április óta vagyunk együtt.. Eddig jól megvoltunk, meg minden, de van egy bökkenő. Rengeteget filozofálgat, akár a semmiről is , és mindent megmagyaráz sokszor tudományos szavakkal..eddig tűrtem, de tegnap annyira összevesztünk , hogy időt kértem.. Az idegesít, hogy mindent meg akar magyarázni még azt is, ami nem igaz (igazat nekem egy ügyben természetesen sosem ad).. Régebben elvoltunk, mert én is szeretek dplgokról filózni, de ő már nagyon túlzásba viszi. En nem bírom , ha valaki mindent megmagyaráz, meg a semmiről dumál órákig.. Nagyon elvont, de mégis megfogott anno amikor beleestem, mert jó humora van , meg megtetszett ez a filozófikus énje , de nekem ez az örökös filozofálgatás,mindent megmagyarázás már sok. Egyébként azon vesztünk össze, hogy én ezt megemlítettem neki, hogy zavar a dolog ő besértődött, szidkozódott meg természetesen elkezdett magyarázni, hogy a mai lányoknak nem kellenek az okos, intelligens fiúk.. Á megőrülök tőle .. Szakítsak szerintetek? Már nem igazán érzem azt a nagy szerelmet, mint régen, de ő azt mondta nem szeretné, ha elhagynám, mert szeret
2015. dec. 29. 02:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha kicsit hosszúra sikeredett:D egyébként én 14/L, ő 15/F
2015. dec. 29. 02:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se bírnám...

Ha idegesít a barátod, az már nem boldog kapcsolat, az meg senkinek se kell.

Ha annyira szeret, bizonyítson, és kicsit fogja vissza magát, de teljesen úgysem tud megváltozni, ilyen a természete. Ha szétmennétek akkor is no para, idővel rátalálsz másra, akivel boldog lehetsz.

18F

2015. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Black Bandi válasza:

Hagyjatok egymasnak egy kis idot szabadon...pld...7nap...

mindegyikotok gondolkozzon el a kapcsolatotokon...ne keresd. sem sms...ha hianyozni fog, beszelgessetek egy nagyot, a szunido utan...hm...meg fiatalok vagytok...ez az en velemenyem...........maskulonben en is nagy dumagep vagyok...ehhez pedig kell egy "vevo", sok baratno "lerazott" mar, mert nem birt kovetni...Beke, Mosolyka

2015. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Black Bandi válasza:
Bocsika....42F
2015. dec. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!